Прокидаєшся серед ночівключаєш нічник, а там курка сере тобі в око)))
Перепрошую, несе яєчко
Ответ дляDonnafugata
Або така насадка для зубної пасти. Це ж як собак любить треба)
Мля))
Ответ дляkuskus
Дівчата, може хтось бачив клатч-голуб, тільки не той оригінальний за 800$, і не за 2000 грн на Алі, а дешевше?
Дайте фото
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Мля))
перепрошую, але у Вас на фото більше на когута виглядає, аніж на курку)))
Donnafugata• 14 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Полетів на роботу
Ответ дляVlada-Maria
Та де, то якась суха довга курка
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та де, то якась суха довга курка
однозначно Воно))) але несеться))) пардон, світить)))
Ответ дляVlada-Maria
Добре що не сере
Ответ дляkuskus
фото
Найдешевше
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! грн.1,689.97 3% Off | Pigeon clutch, creative fun casual versatile bag, home décor ornaments
Ответ дляkirpichenko
Вообще на том сайте якась дивна всячина
Шлем чехол для бомжів то супер і диван класни