Админко• 15 ноября 2023

Орендар не може внести разу і залог

Дівчата, як вважаєте, якщо орендар квартири просить внесення залогу, який дорівнює місячній оренді, перенести на тиждень. Чи буде він по життю грошеспроможний? Який маєте досвід?
Капуста Маша• 15 ноября 2023
Не буде

Единорог помог• 15 ноября 2023
Не будет
Меня много• 15 ноября 2023
Я сама предложила залог разбить на два месяца. Просто поставила себя на место квартирантов. За аренду, на переезд, на то, на се... Все нормально.
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Завжи розбиваю залог на 2 три платежі, роками так.
І сама прошу для мене так зробити.
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Не буде
Ви хоч щось колись здавали?
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І сама прошу для мене так зробити.
Він може лише орендну зразу внести, а залог на наступний тиждень просить. Чи зв´язуватися?
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляМеня много
Адекватна відповідь. Якщо шось я не прошу, але я не проти колибачу нормальних людей, перестерігаю себе іншими методами

Латексне альтер ЕГО• 15 ноября 2023
Ваше дело: соглашаться или нет. Скорее всего проблемы с деньгами. Это не значит, что все время задержки будут. Просто сумма сразу большая получается. Особенно, если два месяца + залог. Не у всех эти деньги есть на руках сразу, тем более сейчас.
Я вообще уговорила без залога. Ну, нет у меня сразу столько денег. Оплату вношу во время. Как здорово, что хозяин квартиры пошел мне на встречу. Хотя риски он имеет, вдруг я свинья, все сломаю и съеду.
Но решение принимать только вам.
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Він вам як, підходить?
Снегурочко• 15 ноября 2023
Все бывает, тем более сейчас. Последний раз как сдавала, мне залог вносили 2 месяца. И живут уже больше года.
Капуста Маша• 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви хоч щось колись здавали?
Так
І зараз здаю
Всі знають умови оренди.
Як показує досвід, через тиждень буде ще через тиждень, потім через місяць. А потім: та нащо той залог? Ми ж нормальні люди
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Він вам як, підходить?
Не знаю. Наче так, але ж не вгадаєш.
Воздух в банке• 15 ноября 2023
не буде - категорично ні
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Так
І зараз здаю
Всі знають умови оренди.
В мене 13 обʼє ктів здається, практика такого не показує. Розбити завдаток це нормально
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
А спочатку сплатили лише орендну за місяць?
Дайте подумать• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Я б не зв’язувалася
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так при підписанні договору він не можу внести і частини залогу. Лише за оренду на 1 місяць. Це нормально?
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Не знаю. Наче так, але ж не вгадаєш.
Не вгадаєш, але прохання нормальне, побудуєте нормальні стосунки, або відразу взнаєте хто є хто
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Но решение принимать только вам.
Я не писала про 2 міс і залог. Лише 1 місяць і залог

Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Ну не зовсім, мені завжди вносили частину і я як орендар веосила, таке мені не дуже подобається, а є маклер/ріелтор?
Латексне альтер ЕГО• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Я вообще это написала. В любом случае - это две зарплаты. Плюс переезд.
fialka123• 15 ноября 2023
Не понимаю, почему столько категоричных ответов нет. Мы когда искали квартиру, тоже искали с вариантом разбить и таких большинство. Редко кто отказал. А тут человек просит просто перенести на неделю, может он под зарплату подстраивается или ещё что-то.
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Нема
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляfialka123
Але ж він планував переїзд. Чому не відклав?
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Нема
Якщо людина вам підходить я б погоджувалась. Яка сумма оренди?
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Ви серйозно?
fialka123• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
И мы планировали. Мали ли какие могут обстоятельства. Но решать вам. Раз у вас сомнения есть, то слушайте свою интуицию
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
9т. Я не знаю чи підходить людина. Поки так, але він не сам, там ціла сім´я
Love_Love_Love_• 15 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Який склад?
автор Админко • 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно?
Так, я переїзжала коли, то мала всі гроші заздалегідь. Тому мені дивно. Тому тут і питаю