Кукусики• Изменено 15 ноября 2023
46 років і робота без досвіду, бажано віддалено. Куди рипатись?
Тобто, досвід є, в податковій 3 роки, але давно. Потім 6 місяців в РДА. Потім перерва, нетривалі роботи в магазині, в тур агенство і рієлтором, потім у відділі кадрів (поиім війна почалась і я виїхала, та компанія закрилась)
Пару років підпрацьовував нянею (є педагогічна освіта - історія (не працювала ніколи ща цією спеціальністю))
Освіта:
1. Технічна - Електрозвязок (1997 рік)
2. Менеджер -економіст
3. Викладач історії (з правом викладання у ВУЗі
Хочу працювати. Бажано віддалено, або не на повний робочий день. Не репетитор - немає досвіду.
На що можна розраховувати щ такими вихідними даними?
Буду вдячна за слушні поради!
Освіта:
1. Технічна - Електрозвязок (1997 рік)
2. Менеджер -економіст
Буду вдячна за слушні поради!
Кидаю курити• 15 ноября 2023
Йдіть вчителем історії на 0,5 ставки 🤷🏻♀️
Оператором кол центру, таксі віддалено
БеллаДонна• 15 ноября 2023
Ответ дляКидаю курити
Так аж 3 в/о
нет, если закончила в 1997, это техникум
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляНаучительница
А навыки какие есть?
Мені здається, що ніяких :(
Низька самооцінка :(
Але насправді, я всьому навчаюсь швидко і дуже відповідальна.
Компьютер добре знаю, якщо треба - перевсиановлю віндоус :)
Кадровий облік - нормально знаю, окрім новшеств , але то наздогнати неважко.
От наче нічого, але якщо потрібно - то в усьому розберусь.
Кажуть, що я розумна :) Але якось по життю воно мені не дуже допомогло. :(
Низька самооцінка :(
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляКидаю курити
Оператором кол центру, таксі віддалено
Я б пішла вчителем на 0,5 і з задоволенням. Але я ніколи не працювала в школі, і щараз середина року. З вакансіями туго. Чомусь істориків мало потребують
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Так. Технікум. А потім 2 універи
Сегодня не целуюсь• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
А з якою саме метою ви роботу шукаєте? Бо якщо заради грошей, то цей варіант у будь-якому разі сумнівний. Якщо не помиляюсь, то історія буде обовʼязковою на ЗНО, тож попит буде, але ви ж не той вчитель, який може підготувати.
ОдинРазНадетое• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Можна піти помічником вчителя. Ставка 25 годин. Але з/п маленька.
Брюнетка в Мармеладе• 15 ноября 2023
Автор, если вы еще ничего не искали, вас может удивить, что в 46 лет вы будете не очень востребованы на рынке труда. Просматривая вакансии, столкнулась с требованиями по возрасту до 40, а кое-где и до 30((
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не той вчитель, поки що точно.
Не стільки щаради грошей, скільки заради реалізації.
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так. Це мене не здивує.
Але ж треба щось з цим робити.
Тому я і тему створила
Але ж треба щось з цим робити.
Тому я і тему створила
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Я розглядаю і такий варіант. Але я без досвіду
Сегодня не целуюсь• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Не той вчитель, поки що точно.
Заради реалізації у вашому випадку - це також більш ніж сумнівний варіант) Як людина з педагогічною освітою кажу.
Шукайте серед того, що ви вже знаєте, любите, вмієте. Щось ви ж робили весь цей час до 46 років. Бодай якийсь досвід у вас є. Шукайте, де ваш досвід може буди корисним, де за нього готові платити.
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А в мене мрія - працювати в школі :)
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А чому сумнівний варіант?
Невісточка ж• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
А в мене мрія - працювати в школі :)
А с той зп выжить можно?)
Сегодня не целуюсь• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
А чому сумнівний варіант?
Ні, та спробуйте, якщо кортить. Але мені здається, ви цю роботу добряче ідеалізуєте) Низький заробіток, дуже ’не вільна’ професія, досить неблагодарна, стресова. Колектив часто - терраріум, а не колектив) Це дійсно надо любити. Але ви б там давно працювали, якби це була професія мрії ;)
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
А с той зп выжить можно?)
Я не через гроші..
Я зараз домогосподарка. Діти виросли, а я дітей люблю. Особливо підлітків.
Завжди мріяла в школі працювати
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене педагогічна освіта з’явилась вже під сас війни.
Тому так
Сегодня не целуюсь• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Тому так
Ну спробуйте) Про робити карʼєру у вас вже не йдеться, тож, нічого не втрачаєте. Гроші вам поки не потрібні, маєте можливість пошукати те, що вам буде хоча б цікаво.
ОдинРазНадетое• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Мені пропонували у школі, де дитина навчається.
Я теж вчителем не працювала, просто універ дає право викладання.
Помічник має інші обов´язки.
Ліньки гуглить• 15 ноября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Віддалено?
А что она хочет работать только удаленно?
Вічний двигун• 15 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Да,в Украине в 40 лет только в гроб ложиться. В 20 лет у вас нет опыта, в 40 - вы уже старая.
Я 43 года прожила в Украине. 2 вышки у меня. Работала за такие копейки и с таким трудом работы находила.
Если не Киев - с работой полная жопа.
Ліньки гуглить• 15 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Идите учителем продленки для начала
Кукусики
• 15 ноября 2023
Ответ дляВічний двигун
Если не Киев - с работой полная жопа.
Киів