Заела_пластинка• 15 ноября 2023
Це черевики для хлопчиків чи дівчаток? Потрібен колективний розум
Результат:
вже голосів:
66 (56.41%)
Унісекс
40 (34.19%)
Хлопчачі
9 (7.69%)
Дівчачі
2 (1.71%)
Хз
Молода і нерозважлива• 15 ноября 2023
Більше хлопчачі, але іноді дівчинки теж погоджуються на таке
П. С. В мене син та донька
Ядвига Юсьлегко• 15 ноября 2023
Простіше всього запитувати у дитини, чи їй таке подобається.
Загалом схоже на унісекс, але ж можуть бути індивідуальні смаки.
Крошечка-хаврошечка• 15 ноября 2023
Ответ дляПомеха справа
Нікому б не радила. Вони уродливі.
Покажіть фото які б порадили!
Помеха справа• 15 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Покажіть фото які б порадили!
Я хз, але не з такою величезною клоунською носовою частиною у порівнянні з підошвою. Дуже незграбна модель.
Заела_пластинка
• 15 ноября 2023
Ответ дляПомеха справа
Вони ідеальні для рухливих та не дуже акуратних дітей, що гасають по майданчикам, катаються з гірок, збивають носи та вбивають все взуття.
Мене цікавить лише те, для якої статі ця модель сприймається
Помеха справа• 15 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Як скажите. Але перша асоціація - клоун.
Щебетуха• 15 ноября 2023
Унісекс.
Були б рожеві і на підборах, то тоді б сказала, що сприймаються як дівчачі.
В цих не бачу ніяких ознак чисто ’дівчачості’. Звичайні спортивного типу чуні.
Пушка заряджена• 15 ноября 2023
Обалденные сапожки, теплые, у дочки такие были
Уродский нос, как тут пишут, в реале не такой массивный как кажется на фото, и самое главное нога в такой обуви находится в анатомическом положении