Этожзвяздаяегообожаю• 15 ноября 2023

Адвокат онлайн, відгуки про цю фірму

Consultant.net.ua -дівчата хто користувався послугами цієї адвокатської фірми? (ТОВ "ЮРИДИЧНИЙ МАРКЕТПЛЕЙС КОНСУЛЬТАНТ"). знайшла їх в інтернеті, зателефонували. обіцяють вирішити моє питання. наче і не сильно велика сума, але все одно. хвилююсь, чи не аферисти. цікавлять реальні відгуки про співпрацю
ПодругаМужа• 15 ноября 2023
Ну от я маю юридичну освіту. Зайшла на із сайт . Послуга «розлучення». Ну немає такого юридичного терміну. Є розірвання шлюбу. Ціна у них за розірвання шлюбу 19800. Як на мене це дуже багато.

автор Этожзвяздаяегообожаю • 15 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
то можливо ви б порадили якогось адвоката, може знаєте?
дівчата, може хтось з власного досвіду порадить адвоката, з яким можна співпрацювати онлайн?
ПодругаМужа• 15 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В якому місті вам потрібно? Розумію, що ви хочете спілкуватися онлайн, але якщо йде мова про подачу до суду, то корале все-таки брати адвоката місцевого
Ответ дляПодругаМужа
у нас є місцеві, але вони мені не вселяють віри.
ПодругаМужа• 15 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну, наприклад, з Броварів вам підійде адвокат? 50-ти років з досвідом роботи років 10.
Ковбой Хагис• 15 ноября 2023
Яке у вас питания, чому шукаєте спеціалістів у мережі?
Ответ дляКовбой Хагис
питання - переведення військового до іншого місця служби (не знаю. як правильно сформулювати це питання).
Ответ дляПодругаМужа
я з Черкаської області

ПодругаМужа• 15 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ой, тоді не підкажу. Потрібно шукати юриста, який спеціалізується на таких справах.
Ковбой Хагис• 15 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Дуже вузьке питання, дуже багато бажаючих заробити на цьому, я не спец, не візьмуся, будьте обережні
Молчавочка• 15 ноября 2023
спробуйте звернутись до правозахисного центру ПРИНЦИП або
в них на сайті може знайдете відповідь на своє запитання

https://navigator.pryncyp.com/serviceman/interacti...

звичайний цивільний адвокат Вам скоріш за все не допоможе, шукайте хто спецілізується на військових, такі є
але з переведеннями взагалі все не просто
А_мій_самий_самий• 15 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Зверніться до Дар‘ї Тарасенко, вона та її колеги надають консультації військовослужбовцям безкоштовно. Це саме військовий адвокат. Є на ФБ
Ответ дляА_мій_самий_самий
дякую, а можна посилання на неї, будь ласка
А_мій_самий_самий• 15 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Взагалі легко гуглиться, досить медійна персона: https://www.facebook.com/advocat.tarasenko
lecaa• 15 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
если нужен это вопрос- пишите в личку