Блондинка в Шоколаде• 15 ноября 2023
Samsung S22
Посоветуйте стоит ли покупать этот Самсунг? Может кто-то покупал себе. Хочу перейти с айфона XR на андроид.Или лучше обратить внимание на айфон посвежее?
Фляшка на трьох• 15 ноября 2023
В мене S22 ultra. Мені подобається. Але я самсунго-фан. Тому моя порада буде упередженою.
І ще S22 вже майже 2 роки. Я чекаю на S 24 на початку нового року.
Цветов Мне срочно• 15 ноября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
мені теж подобається мій самсунчик - дуже надійний
Столічна штучка• 15 ноября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ніколи не було самсунга. Розкажіть в чому фішка?
english book• 15 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Для мене це найстабільніший Андроід. Тобто підтримка ПЗ виробником, на дуже високому рівні. Все що виникає неприємного - дуже быстро правиться оновленнями.
Плюс камера. Але все це лише про серію S
Столічна штучка• 15 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Ясно. Дякую
Фляшка на трьох• 15 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Мені він подобається якістю зйомки, зручністю у користуванні і купою програм ( фотошоп), які вже йдуть в комплекті.
ФруктЕщеТот• 15 ноября 2023
Люблю серію S. Але я, як писали вище, фанат самсунга, точніше самсунг s. Бо всі інші серії, то не то