Сплюшка• 15 ноября 2023
Кто работает учителем зайдите.
Человек 20 лет не работал. Сейчас пытается устроиться, но берут только учителем в школу, т.к.все хотят стаж. Подруги отговаривают, что в школе можно замучиться с документацией. Но сейчас вроде везде электронные журналы. То есть бумажной работы нет?
Помидорина• 15 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ви в Києві? Школа державна і це мені сама вчителька казала.
Вона фізично не зможе заробити таку зарплатню, навіть якщо у неї всі максимально виплати йдуть, плюс іще типу вчене звання або заслужений вчитель України тощо. Особливо в молодшій школі. У старшій ще можна набрати годинами, он у кого шестиденка, можна до 42 годин мати (теоретично)))) - тоді можна говорити про зарплату 25 тис.
Я_канеша_извиняюсь• 15 ноября 2023
Ответ дляАнна-6444
Ужас.Несправедливо.
Зато мэр с премией 100штук. Народ разбегается. Вакансий море. Мои часы (математика) поделили между информатиком и трудовиком
. Раньше это был анекдот, а теперь реальность
Я_канеша_извиняюсь• 15 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Платная продленка творит чудеса.
Моська-слон• 15 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Нет, государственная. Я сомневаюсь, что она обманывает, да ещё и в большую сторону... Школа специализированная, но государственная, и по-моему специализированные уже отменили.
ні, не бреше , бо якось випадково бачила платіжку вчителя укр.мови моєї доньки, це десь до ковіду ще було (наразі донька вже студентка 2курсу), то норм зарплата, я не очікувала навіть, що така)) теж школа спеціалізована, але звичайна в спальному районі
Ответ дляInna_A
Підкажіть, будь ласка, я працювала вчителем давно, коли ще онлайн не було. Все було в паперовому вигляді. Зараз все по новому і ці всі програми. Реально навчитись цьому? Це трохи зупиняє в пошуку роботи.
З кожним роком школа все більше стає схожою на тюрму строгого режиму, без можливості відвідування ув´язнених дітей.
Батьки є учасниками освітнього процесу, а батьків не пускають в приміщення школи.
Мама є мамою, а її не пускають до сина/дочки. В багатьох школах і сина/дочку не віддадуть мамі під час повітряної тривоги (хоча в школах нема бомбосховищ, а тільки найпростіше укриття).
В електронний журнал вносять персональні дані учнів без згоди батьків. Це незаконно.
Ви згодні щодня порушувати закони?
Ось тема про захват заручників. Карається Кримінальним кодексом.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3436161-2#a...
Освітяни захоплюють малолітніх і неповнолітніх заручників, і утримують їх в школі всупереч волі батьків.
Непонятно• 16 ноября 2023
Ответ дляСплюшка
Мне кажется - да. От руки писать очень трудно. За 20 лет отучилась писать. Все на ноутбуке и смартфоне.
Якщо у Вас немає педстажу, то зарплата буде тисяч 7-8.
Огірок та Помідорчик• 16 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я в Сумах. Школа державна. Навантаження 21.5 год.
Значить у вашої вчительки є додаткові освітні послуги,які оплачуються за кошти батьків
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 ноября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Личные дела, инструктажи ТБ все вручную.
Эл журнал тоже сам себя не заполнит
личные дела -это да, целую графу в конце года заполнить и пару строчек характеристики один учитель младшей школы написала. забирали в этом году два дела, директор сама доставляла оценки за уехавших-приехавших из-за рубежа учителей.
Я_канеша_извиняюсь• 16 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Классрук заполняет все оценки, долго, потому что не совпадает порядок с журналом и табелем. Характеристику нужно распечатать и вложить в каждое личное дело (у нас было так)
Тумба-юмба• 16 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ні, раніше були додаткові уроки, зараз їх заборонили, тим паче ми розмовляли з нею саме за зп!