15 ноября 2023

Хто читав Кідрука,порекомендуйте книгу будь ласка.

Який твір вам найбільше сподобався?Дякую !
Seehund 15 ноября 2023
’Доки світло не згасне назавжди’. ’Твердиня’.
Инич 15 ноября 2023
’Бот’ найбільше. ’Не обертайся і мовчи’ теж зайшло. А от Твердиню не можу дочитати, як себе не вмовляю. Здавалося б
, сюжет цікавий, але у мене особисто таке враження, що читаю обов´язкову позакласну літературу)
Елена 2016 15 ноября 2023
один из мною читаемых, первая книга ’Жостоке небо’ 10 из 10. Вторая книга ’Небратні’... если кто, читал рада буду обсудить, я не согласна с хронологией автора, немного тема украинских и русский братьев исторически там странно описана... но умеющим читать - читать!!!
ЛераС 15 ноября 2023
Перша була ’Не озирайся І мовчи ’, потім прочитала ’Доки світло не згасне на завжди’ в цій книзі зустрічаються герої з ’не озирайся’ та розповідають я деякі невідкриті моменти. Потім була ’Там де немає Бога’ залишила неоднозначні відчуття. Але я тільки почала знайомство з автором
Давидушка_1 15 ноября 2023
Мені сподобались романи Кідрука Бот , обидва
Протуберанец 15 ноября 2023
Я начинал с Твердини, потом по мере выхода Бот, и ещё парочку Про самолёты тоже норм.