Мотористка• 15 ноября 2023

Во сколько убрали второй сон у ребенка ?

Ребёнку 1.3 последний сон с 16 до 17. На ночь всегда ложили в 21.00, послндние дни не могу уложить, и как будто сходит с ума за полчаса до сна,носиться по всей квартире. Засыпает только спустя час, т при этом без конца ворочается. Я ДУМАЮ может второй сон уже все, убирать?спит второй сон на улице, в коляске. Просыпается в 7.00, первый сон в 11., спит 1.5 или 2 часа, второй сон спит 1 час.
Холодная каша• 15 ноября 2023
У меня ребенок сам убрал его в 1.3))
Сейчас укладываю спать с 12 до 14, иначе вечером будет проблема уложить если позже , но у нас отход ко сну раньше

Патика-мотика• 15 ноября 2023
Навіщо другий сон в такому віці?
Який режим дня в дитини, що він в 11 вже спить?
автор Мотористка • 15 ноября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Навіщо другий сон в такому віці?
Вы имеете ввиду днем в 11 почему ? Всегда укладывала его в такое время. Подъем в 6.30 или в 7, и первый сон спустя 4 часа
Мона Лиза• 15 ноября 2023
Дочка второй раз не спала с месяцев 9. Но она у нас несплюха))) В 2.8 перестала спать дньом вообще.
автор Мотористка • 15 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
У меня ребенок сам убрал его в 1.3))
На ночь всегда засыпал без проблем, а сейчас я не понимаю в чем причина
автор Мотористка • 15 ноября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Навіщо другий сон в такому віці?
Насколько мне известно ,второй сон в норме может быть до 1.5года
автор Мотористка • 15 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
У меня ребенок сам убрал его в 1.3))
Во сколько на ночь укладываете?

Холодная каша• 15 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Во сколько на ночь укладываете?
В 19.30-20.00
Холодная каша• 15 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Ну вот в какой-то момент стало ту мач 2 сна))
Аноним_1857• 15 ноября 2023
До року другий сон зник сам по собі.
Мааарковная• 15 ноября 2023
У меня сын сам перешел с двух дневных снов на один. Переход как раз был в промежутке 1,2-1,3 .
So_so• 15 ноября 2023
До года
Шалена красуня• 15 ноября 2023
До року точно прибрали.
Краще більше спати вночі.
Гуляю босоніж• 15 ноября 2023
В 1.3 дочь резко отказалась от второго сна. Я постепенно подвинула первый на середину дня и все, больше второго сна не было.
Оябунчик• 15 ноября 2023
У мене донька сама прибрала - другиц сон в місяців 11, перестала взагалі стати вдень в 1 рік і 2 міс.
Оябунчик• 15 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
У вас ще сплюха в порівнянні з моєю. От як перестала спати в 1 рік і 2 міс вдень взагалі, так ніколи вдень за 14 років і не спала більше. Дорослі всі вирубались, а вона ніколи.
Мона Лиза• 15 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Чи то дітки такі в той час народжувались)))) Моїй доньці теж 14 років))) Як тільки почала сама повністю чистити зуби і митись, то лягає пізніше нас. Точніше я і не бачу, коли вона засинає. Бо я вже сплю.
Оябунчик• 15 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Я також не дотягую зараз до того часу, коли вона лягає. Але зараз підліток. А от коли їй було 3, 5, 7 років, на річці/басейні наскачеться, набігмється, всі дорослі після їжі вирубаються, а вона-ні за що. Оце мене завжди дивувало
Патика-мотика• 15 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Ну так нехай лягає об 12.30-13 і спить 2-3 години

dahashutka19• 15 ноября 2023
Сын в 10 месяцев
Дочка в 1 год
Ноунэйм• 15 ноября 2023
Где -то в годик
Мона Лиза• 16 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
У нас так теж було. Говорили нам, що режиму просто не має і активності. Активності були, це ж дитина. Але вони її ще більш заряджали на емоції))) Інші діти знайомих вже сиділи сонні, а наша була здивована, бо ще можна ж було прийти додому і гратися. З режимом також не склалося, не хватало в мене нервів її вкладувать в 9 годин і 2 часа, а то й більше йорзатись в ліжку. Головне, що їм так підходить. Вранці встає без проблем.
Оябунчик• 16 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Оооо, ці двогодинні вкладання можуть до сказу будь кого довести. 5 разів в туалет, стільки ж попити... я на якомусь етапі розслабилась: захоче спати -засне
Голубая фишка• 16 ноября 2023
1.2 один дневной сон-3 часа. Так спит с года
автор Мотористка • 16 ноября 2023
Ответ дляГолубая фишка
У нас в общем тоже 3 получается
автор Мотористка • 16 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
В 19.30-20.00
А утром во сколько просыпается?
автор Мотористка • 16 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Вообще не спала днем?как это так ?и нормально себя вела ?
Холодная каша• 16 ноября 2023
Ответ дляМотористка
А утром во сколько просыпается?
В 7-8
Оябунчик• 16 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Так не спала. Відчувалась іноді втома, капризи могли бути, але спати ´ні-ні-ні’. З переваг - лягала спати о 20.00.