Пасхальний тролік• 16 ноября 2023
Відсутній звук відео у фотокнизі.
У відеороликах фотокниги відсутній звук?Як це виправити?Можливо є певні налаштування?Завантажуємо через програму "Memobook.photo".
Фото оживає але без звуку.Тобто пісні,яку діти співають не чути...
Пасхальний тролік
• 16 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
Вимкніть в себе беззвучний режим
Вимкнений
Пасхальний тролік
• 16 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Дзвоніть фотографу
Дзвонили.Нічим він не допоміг.Каже,що коли він вмикав звук був.
english book• 16 ноября 2023
З тим, що цей формат не розуміє книга. Конвертуйте файл в інший, той що книга розуміє, і спробуйте.