Червона рута• 16 ноября 2023

Чи допомагає встановлення вікон з мікропровітрюванням від запотівання вікон

Стоять старі пластикові вікна, такої функції немає. Коли висока вологість вікна запотівають. Якщо поставити на вікна деталь, яка дозволить робити мікропровітрювання (або взагалі замінити на нове), це допоможе від цієї проблеми? Дякую
Бабка-байкерша• 16 ноября 2023
так, часто користуємось цією функцією
Love_Love_Love_• 16 ноября 2023
Нє а
НЛОша• 16 ноября 2023
Нет, если проблема есть) жили в кв, где и открытые окна стояли полностью мокрые
Сокодавка ще та• 16 ноября 2023
В нас «дорогі» вікна, без провітрювання, то не має такої проблеми ттт
ХтоЯкщоНеЯ• 16 ноября 2023
Деталь копеешная, поставьте и узнаете
Кто ж знает, какая там у вас вентиляция?
Allein74999• 16 ноября 2023
Так
Прагматик флегма• 16 ноября 2023
Запотевание решается двумя вариантами: подсушивание воздуха или проветривание.
Вишиванка• 16 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Якщо вікна встановлені ’криво’ і відсутнє/недостатнє опалення, будь-які вікна ’плакатимуть’
Княгиня пітьми• 16 ноября 2023
Если сами окна установлены некачественно, то ниче не поможет, немного лучше будет разве что. А так проветривать и уменьшать влажность в помещении, сушить воздух
ХуАнита• 16 ноября 2023
нам сделали отверствия в старом окне, установили проветриватель, и вуаля- не запотевает, но когда мороз, то холод идет от окна, хоть и закрываю клапана в проветривателе
Ласую колобками• 16 ноября 2023
У меня окно очень давнее и есть это микро. Потенее от другого, не правильная установка или что, так сами мастера говорят. Ну читала такое. А как на самом деле не знаю.
Вбигудях• 16 ноября 2023
Має допомогти.
Жила минулу зиму в квартирі - старій панельці, де давно стоять пластикові вікна, і нещодавно був утеплений фасад будинку.
Вікна дуже плакали, вологість в квартирі сильна була. Зрозуміло, що це через недостатню вентиляцію (вентотворів в квартирі я не бачила крім як у ванній, плюс фасад герметичний), а з тим, що через утеплення відбулось зміщення точки роси, теж ніхто не заморочувався.
В принципі, квартира була тепла, опалення вмикалось ненадовго. Я майже весь час тримала вікна на провітрюванні, і вікна стали сухі.