ГейТуда• 16 ноября 2023
Підготовка до нового року
Хваліться, які ялинкові прикраси купили цього року, або що плануєте
Як будете прикрашати ялинку, в яких кольорах
Як оселю прикрашаєте
Я хочу замовити на аліку гірлянду Гаррі Потерра, зі свічок, хтось отримував?
Давайте настроюватись на новорічний настрій
Як оселю прикрашаєте
Сиджу тихенько• 16 ноября 2023
на ялинку замість прикрас вішаю цукерки шоколадні і гірлянду світлодіодну
А Я Самая Самая• 16 ноября 2023
Кому что
Наряжать елку буду исключительно для маленького своего ребенка. В цветах тех, которые и были , нового покупать ничего не планируем . Как и украшать еще что-то, кроме елки.
О каком новогоднем настроении вы пишите ? Мысли совсем о другом
ИМХОля• 16 ноября 2023
Надіюсь в мене буде такий настрій і мені хотітиметься прикрашати, купувати і замовляти. Поки що ні
Баба Йога• 16 ноября 2023
Купила на Амазоні гірлянди Гаррі - 1400 грн. І набір нового посуду на святвечір .
Кава з адреналіном• 16 ноября 2023
Якраз вчора гуляла новорічними магазинами , додають настрою
, іграшки буду купувати різних кольорів , не люблю однотонні
Тут как тут• 16 ноября 2023
Не знаю , буду ли я вообще покупать елку, я не дома. Что-то последние дни совсем нет настроения. На окно лампочки уже повесила, но вчера их даже не включала, почему-то ничего не хочется
НеВРотик• 16 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Кому что
Это точно. Помню в декабре 2021 советчицы аж из трусов выпрыгивали, хвастаясь елками. А потом....
МаксХмара• 16 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Не люблю це свято. Не прикрашаю давно
Чому не любите?
А Я Самая Самая• 16 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Да и сейчас хватает таких, у которых в переживаниях первое место занимают - новые игрушки, гирлянды , праздничное настроение…🤦♀️
Не гоню• 16 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Ага лучше в говне по колено, как в раше
НетЕщеНаверное• 16 ноября 2023
Пізно ви спохватились гірлянди купувати на аліку))
Моя ялинка в біло золотих тонах. Планую докупити квіти ще. + 1 гврлянду. Хочу густо щоб було ліхтариків.
Ще скатертину і червоні підтарільники
А Я Самая Самая• 16 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Ага лучше в говне по колено, как в раше
Мда… поясните вашу ,,логическую,, цепочку , будьте добры
МаксХмара• 16 ноября 2023
гирлянду на кухні повісимо, ялинку не ставимо, особливо нема куди, зараз ремонт, а я хочу велику і гарну. Не дивлячись на все, люблю новий рік, 31го сідаю та записую свої плани на наступний рік, хоча зараз важко планувати, плани більш короткочасні..
НетЕщеНаверное• 16 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
З чого ви взяли, що перше місце? Чи позитивними емоціями ділитись не можна вже?(
Не гоню• 16 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Тогда не жалко
Тепличная• 16 ноября 2023
Автор, а вы оптимистка, раз надеетесь, что успеет доехать посылка. Если мужа отпустят со службы, то буду украшать, а так нет. Нет настроения. Вообще, ёлку настоящую всегда покупаем, не искусственную
А Я Самая Самая• 16 ноября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
А яке місце ? Ви звідки ? Які переживання у вас на першому місці?
НетЕщеНаверное• 16 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Я теж пишу плани.... з 98 пунктів реалвзовано 37.... поки війна плани дуже важко здійснювати
НетЕщеНаверное• 16 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
На 1 місці в мене здоров´я моєї сім’ї. Ялинка це як щорічна рутина.
Не гоню• 16 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну и Вы, будьте любезны. А что надо было делать в декабре 21?
Пушкининиана• 16 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Покажіть гірлянди
А Я Самая Самая• 16 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Удалено администрацией...
Леопардові панчохи• 16 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Покажите какую гирлянду пожалуйста
Пушкининиана• 16 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Купили тільки гнома. А так , немає поки настрою
Гном це гарно?
А Я Самая Самая• 16 ноября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Звідки ви? Чому проігнорували це питання?