Губи з філером• 16 ноября 2023
Як поступити в такій ситуації??
Коли почалася війна я виїхала з дитиною, а сусідка зиму і весну жила у мене , щоб не топити дровами ( у мене газ). Тепер вона занадилася і постійно ходить до нас.
Я працюю віддалено , і мене це страшно дратує.
Знаю що як скажу їй, це буде назавжди.
Але вона мені потрібна іноді і ми їй сімʼю допомагаємо. ( продукти і завезти/ привезли у місто)
Як обійти це так, щоб вона просто не приходила до мене і все(((
Знаю що як скажу їй, це буде назавжди.
ПотеряласЯ Я...• 16 ноября 2023
Сказати, що Ви зайтяні роботою і не можете приділяти їй час. Як будете вільні, обов´язково запросите її в гості.
Майор Медуза• 16 ноября 2023
Кажіть: вибач, зараз робота горить, спілкуватися не можу, приходь у вихідний.
А я женатая• 16 ноября 2023
Перейти на оплачиваємые услуги.
Или скажите Галя с 10 до 17 я работаю ты меня отвлекаешь, не беспокой меня в это время
Метелики на душі• 16 ноября 2023
Ответ дляА я женатая
Перейти на оплачиваємые услуги.
Будет приходить после 17. А автору она так часто и не надо.
А я женатая• 16 ноября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Ну так шашечки или ехать
Метелики на душі• 16 ноября 2023
Ответ дляА я женатая
Ну так шашечки или ехать
Автор пишет, что ей тоже помогает.
Області пітьми• 16 ноября 2023
Кілька разів ввічливо відшийти її, коли прийде. Типу, привіт, рада бачити, слухай, у мене зараз онлайн нарада/важливий дзвінок/важливий клієнт, давай може зайдеш після роботи, у мене буде вільний час, випʼємо чаю разом. І так кілька разів. Людей треба вчити, інакше як вони зрозуміють, що для вас доречно, а що ні?
Видящие_помогите• 16 ноября 2023
Галя, я взяла очень сложный проект,мне нельзя будет отвлекаться ни на минуту. можешь. как соберешься ко мне сначала позвнить или написать, я скажу свободна ли я, а то придешь, а я не могу с тобой время провести. неудобно будет обеим..
ну а дальше проект затянется)) позовете ее пару раз. когда будете реально свободны для поддержания отношений
Ms. Android• 16 ноября 2023
Ви хочете всидіти на двох стільцях? Не вийде. Якщо сусідка розумна, то зрозуміє. Скажіть прямо - досить швендять
Губи з філером
• 16 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
Приходить і що робить?
Сьогодні пила своє. Вчора приймала душ у мене
Губи з філером
• 16 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Я так і кажу, а вони сидить бо у неї холодно дома ((((
Губи з філером
• 16 ноября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Я її не приймаю , вона сидить у іншій кімнаті. Але мені це заважає
Видящие_помогите• 16 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Но какой смысл ей сидеть если вы заняты что она сидит просто смотрит вам в спину?
Баба на горошині• 16 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
просто не відкривайте. говоріть що в навушниках працюєте і не чуєте як звонить... чи у неї ключ?
Клин_Кляйн• 16 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Я так пыталась отделываться, так мадам начала психовать что я не пускаю на порог
Пугачиха• 16 ноября 2023
Тут соизмерять ее нужность вам и нервные затраты ваши.
Ей нужно у вас греться,а вам что от нее?
З понеділка на дієті• 16 ноября 2023
Просто настав час навчитися казати ні.
Що вам хочеться побути на самоті, тож зустрінемося наступним разом.
Губи з філером
• 16 ноября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Ключ ((
Сладко-соленая• 16 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Ключ ((
Заберіть ключ, скажіть, що хтось приїзджає і він потрібен. Хто і коли, то не її діло.
Баба на горошині• 16 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Ключ ((
ну то скажіть,що ви уже приїхали,і нехай ключ віддає,бо вам потрібний. якщо не ввіддасть- просто змініть серцевину замка. ).