Були в цьому місяці комусь виплати вже ?
Ответ дляЕленнн
боюсь,що з соціальними виплатами буде все гірше..
-- ’Без фінансової підтримки від західних партнерів Україні доведеться обирати між соціальним забезпеченням та витратами на армію.’
Про це президент Володимир Зеленський сказав’ (коменти там цікаві..((.). Джерело:
Интресно прям спросить у ставящих дислайки и рука- лицо. Откуда в нашей стране будут соц выплаты браться по вашему мнению?