Где тут 0?• 16 ноября 2023
Дивна ситуація зі знайомим
Йому 40, мені 20
Були в одній компанії. Потім почав писати
Хоче вислати якусь іграшку. Але це максимально дивно для мене, тому намагаюсь не спілкуватись з ним. По-перше, ніяких відносин бути не може. По-друге, чи нормальна ситуація з такими подарунками? Ніби ми в 2008 році, і я дитина якась😄 ну які іграшки? Він дивний?
ГендиреХтор• 16 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
вам реально 20 и вы сидите на советчице?
не верю
А что странного, я в 20 лет тоже сидела на Советчице
Кредитная• 16 ноября 2023
Может это плетка и наручники? Сначала уточните у него что за игрушки и с кем он предлагает вам поиграть ними
Хочу на Балі• 16 ноября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Дивно що ви взагалі в одній компанії 😁🤭 як таке може бути?
Ну почему, пришла с родителями на юбилей к бабушке например, а там ее пятиюродный племянник или соцработник
Кредитная• 16 ноября 2023
Ответ дляХочу на Балі
А она очаровательна и сверх сексуальна в свои 40 и юнец не удержался и у него снесло крышу от любви.
язззззь!!!• 16 ноября 2023
Ответ дляГендиреХтор
а счас вам сколько ?
Кредитная• 16 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Як він почав писати ? Звідки у нього ваші контакти?
Не задавайте неудобные вопросы. Автор походу не до конца легенду подумала.
Мороженная курица• 16 ноября 2023
Ну в 40 это не пердун как многие тут пишут. И наверное запал на вас, все хотят молоденьких, красивых девочек.
Бринзолетта• 16 ноября 2023
Ответ дляМороженная курица
И девственнцу
Кредитная• 16 ноября 2023
Ответ дляМороженная курица
Та эти мужчины разные бывают. Может и в 30 быть старым ворчливым пердуном, а может после 50 выглядеть свежо и подтянуто.
Где тут 0?
• 16 ноября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Зустріч по роботі
Ондатрова шуба• 16 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Дякую) з доречних коментарів нічого не знайшла)
так, а що ви прочитати хотіли? відповідь на питання ’він дивний?’ ?
так це ж вам краще знати, ви в одній компанії з ним спілкуєтесь, а не ми ) не хочете іграшку - блокуйте, хочете - напишіть йому адресу Нової пошти. третього не дано
Где тут 0?
• 16 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
цікава думка зі сторони щодо дій хлопця
якщо пишу сюди - то сама не зовсім розумію
Мороженная курица• 16 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
цікава думка зі сторони щодо дій хлопця
Ну раз вы хотите что то услышать, то я вам писала выше, что мужчина на вас запал, что вам не нравится в моем ответе? Или вы хотите тут услышать что то другое?
Оябунчик• 16 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
цікава думка зі сторони щодо дій хлопця
Такая поведінка максимально непрофесійна щі сторони чоловіка. Я би вам радила різко обрубити типу: пропоную продовжити спілкування виключно в робочому контексті. Або якось пом‘якше, але щоб було зрозуміло. А то диви, розпоясався. В Європі вже давно вигрібав би від HR.
Джем Шакіри• 16 ноября 2023
Ответ дляГендиреХтор
А я в свои 20 лет на форумах не сидела
Меня много• 16 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
А что вы ждали? Мало вводных..
Он?
Где тут 0?
• 16 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Дякую👍🏻