Дивне створіння• 16 ноября 2023
Що взяти на продаж в шоурум товарів з за кордону?
Що взяти на продаж в шоурум товарів з за кордону? Що у вас найбільше беруть? Zara? VS? оригінальні іграшки, який одяг ?Що найбільш популярне?
Єдина Країна• 16 ноября 2023
А у вас за кордоном що беруть?
Будемо до вас возити і дружити шоурумами))
КохайтесьЧорнобровi• 16 ноября 2023
Женихов made in USA made in UK и тд, желательно с гарантией от двух лет
Аноним Советчик• 16 ноября 2023
Я покупала пижамы, белье, носочки всякие прикольные, бижутерию, чисто под руку попалось. Подругу привела - она брала платье и комбез. Там ещё было у девочек много курток, шлепок, угги....та блин все подряд
Знаю бакси• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним Советчик
и склад всех этих бюджетных расходников действительно был шоу румом?