З царем в голові• 16 ноября 2023
Я нарешті зрозуміла, чому не маю друзів. І найстрашніше те
що мене все влаштовує.
Перше - я завжди сама уникала людей і морозилась.
Друге - я дуже-дуже рідко ходила з кимось гуляти (бо всі хотіло до кав´ярень, а я краще ті гроші проїм сама)
Третє - тому що я постійно нию
Четверте: тому що мені абсолютно байдуже на інших.
Ось зараз домовились зі знайомими піти погуляти, вже домовились куди, некрасиво в останній момент все обривати. А мені тааак не хочеться, як уявляю що витрачу гроші на посиденьки з кимось просто погано стає, йти нікуди не хочу. Але тим не менш, спілкування мені потрібне. Хто я? Що я?
Третє - тому що я постійно нию
Пугачиха• 16 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Я теж така,,,Не партеся...Стільки спілкування як мені треба я маю...А кавярні-посиденьки не моє...,Краще закутаюся в пледик і попрацюю(віддалено) ...а на колінах моя Соня.-кішечка...Або коли тепло ходжу до води...Воно моє...
а вам сколько лет????????????????????????????
Просериарила молодость• 16 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
ну з університетських років вже неактуально ’просто побродити’
мої всі друзі тодішні ходили в бари, клуби, просто бухали. а у мене було дуже мало грошей
Зачем вам это все, если оно не приносит удовольствие?
Зачем вы договаривались, если знаете, что не пойдете? Смысл?
осень харашо• 16 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Так
То морозьтесь. Від вас скоро відстануть