Света С Приветом• 16 ноября 2023
Догляд за губами, дайте якийсь рецепт
Дівчата, порадьте якийсь простенький рецепт по догляду за губами. Тільки холод, губи просто зі шматочків шкіри складаються(( Гігієнічну помаду наношу, але то не допомагає.Чим ви рятуєтесь?
Чай не пью, только кофе• 16 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Бепантен на ночь
Бепантен і вдень і вночі😄
Шкварочка• 16 ноября 2023
Без помады на улицу не выхожу. Причем не все сохраняют губы, при использовании некоторых тоже трескаются. Если потрескались мажу бепантен, но мне лучше заживляет траумель.
Света С Приветом
• 16 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
о,траумель! точно..колись ним рятувалась,а це забула за нього.
Света С Приветом
• 16 ноября 2023
Ответ дляПліткарка
Це краще за Бепантен та Траумель.
дякую. В мене для шкіри обличчя є крем цієї фірми, дуже класний. Завтрі піду шукати бальзам.
Пліткарка• 16 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Та що його шукати. Він в аптеках є. Обидва гарні, і перший і третій на фото. Помаду не пробувала, нічого сказати не можу