Мамаша в бигудях• 16 ноября 2023

Як схуднути? Мені заважають 5 кг. Можливо є якісь групи

де худнуть дівчата разом? Що порадите? Не можу організувати свій день, спорт, харчування.
Katia2009• 16 ноября 2023
+1 теж дуже треба, теж 5 кг
Жерица ночи• 16 ноября 2023
Питание - основа и 10 тыс км в день.
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляKatia2009
+1 теж дуже треба, теж 5 кг
Ну от(. Можливо комусь дійсно виглядатиме смішно ці 5 кг, але не нам.
Valechka-mk• 16 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Питание - основа и 10 тыс км в день.
Может всё таки 10 тыс шагов?)
От 10 тыс км ежедневно от автора ничего не останется)))
margaritavoronina1• 16 ноября 2023
Мені теж). Але не можу перестати жерти,просто постійно голодна.
Просто каралева• 16 ноября 2023
Интервальное голодание попробуйте
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Питание - основа и 10 тыс км в день.
Ось з харчування проблема та і з ким також. Ніколи не слідкувала. Взагалі працюю за ноутбуком цілий день, не має часу ходити. Інколи розумію, що я лінива. Мені потрібно організувати свій стиль життя. А я не можу взяти це в свої руки.
Рубаю олівлє• 16 ноября 2023
Мне 4 надо добить. Причем скинула уже 16. А эти 4 сидят и все.
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Ось, дочка чай на кухні п´є, і я хочу. Хочу Їстиииииии......
Katia2009• 16 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Теж цілий день за ноутбуком, а ввечері 10 тис кроків, все до сраки без занять і дієти 🥲
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Ого ви молодець! Що робили? Що найголовніше порадите?
Жерица ночи• 16 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Может всё таки 10 тыс шагов?)
Да, верно) шагов
Katia2009• 16 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Води попийте, тільки не дуже багато, бо вже пізно!
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляKatia2009
Та вже бачу, що все до сраки і пішло🤣😭
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляKatia2009
Боюсь на кухню йти. От літом не має такого апетиту, тільки як зима - як звір голодна. Мій ріс 165, вага 64 кг.
margaritavoronina1• 16 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Блін,я теж, діти попросили рогаликів напекти,то в мене аж слина вже тече. Але стараюсь зменшувати кількість калорій, цукор майже рік не вживаю
Жерица ночи• 16 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Только взять и делать - дисциплина! У меня тоже работа сидячая. Никогда проблем с лишним весом не было, набрала лишних и тоже 5 кг) начала правильно питаться и на дорожку каждый день в зал (гулять при такой погоде - не мое). Все скинула. Теперь еще 3 силовые добавила в неделю и к весне буду вообще топчик)
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
А я нічого не печу)))) Хотіли пиріг з айвою, тепер боюся. Ну, де справедливість?! Моя проблема це хліб, я його їм багато. Солодке рідко.
Рубаю олівлє• 16 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я считала калории плюс интервальное. И спорт в группе три раза в неделю. Но главное все же питание, ограничение калорийности, правильное бжу.
Вот я год все это держала и было супер, вес уходил стабильно. А теперь расслабилась и не могу, жруу... Спорта теперь еще больше, 5 раз в нед, но питание улетело - и все(((
автор Мамаша в бигудях • 16 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Треба взяти себе в руки, бо до весни буду як ведмідь.
Katia2009• 16 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Ооо!!! Дуже розумію
Katia2009• 16 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
+ 100
Якщо буде група підтримки то я з вами)
Незламна Україна• 16 ноября 2023
Писала про Морозник (фіто)
Мене тут не признали.
Я не заробляю. Порада.
Родичі схуднули)
Крию матом страшно• 16 ноября 2023
Силою волі відмовляєте собі в солодощах, хлібі та газованих солодких напоях.
Можна ложечку меду чи шматочок натуральної пастили коли зриває дах.

Їсти 3 рази, за прийом їжі - 250 грам на тарілці, каву та чай навіть з ложкою молока теж рахуємо за їжу. Краще пити воду.
Перекус - йогурт без додатків, один фрукт чи білок яйця.
Без спорту на такому харчуванні три кіло точно злетить без фізичного напряга.
5cmhybyna• 16 ноября 2023
лише у слабачок є такі проблеми. В мене щоденний спорт це сенс життя
миссДавеча• 16 ноября 2023
Я с вами мне 1-2 кг, ем всё ((, надо идти на спорт, жалко денег 30000/год, на меньше не продают, надолго брать стремно, Харьков
Вернусь к домашней йоге по 1-2 часа, 2 месяца перерыв, по состоянию здоровья, инвалид, на шпагат пока сажусь, но вес поплыл, 45+ вес от воздуха ((
Директриссимо• 16 ноября 2023
Автор, купите марафон от TGYM, мне реально помогло, за 2 марафона скинула 9кг. При том что я не толстая, просто лишний вес. Там полная программа, зарядка, тренировки, подробное питание, всё на месяц и всего 500 грн. За такое кол-во информации это вообще копейки я считаю.
Міряно-переміряно• 16 ноября 2023
Ответ дляПросто каралева
Интервальное голодание попробуйте
А потім з нього складно зходити, такий жор починається і кг йдуть в +!!.. краще збалансовано 3р на день але постійно+спори.
Морковна• 16 ноября 2023
А я посоветую есть,много есть)...наведаться нормальной едой, 3 приема еды с белком и сложными углеводами,ну и овощи....пока худеете то десерты и фрукты убрать....потом смотря на Вашу активность...
Кидаю курити• 16 ноября 2023
Мне тоже пять нннадо , 8 уже сбросила и всё! Дальше стоит как вкопанный