sofia-c93a• Изменено 16 ноября 2023

Виплати впо з 1 грудня скасують ?

побачила в новинах, що 1 грудня виплат впо вже не буде. це правда чи брехня?
Piracanta• 16 ноября 2023
Давайте новину, що прочитали.
Алексаа-• 16 ноября 2023
Брехня
Sofia Tatra• 16 ноября 2023
Брехня але розширять список тих ким вже не буде їх отримувати
Еленнн• 16 ноября 2023
соціалку можуть різати,якщо з грошима буде туго.. ((

-- ’Без фінансової підтримки від західних партнерів Україні доведеться обирати між соціальним забезпеченням та витратами на армію.

Про це президент Володимир Зеленський сказав під час спілкування Джерело: https://censor.net/ua/n3455829’
Flower Girl23• 16 ноября 2023
Вот такое прочитала вчера...
Зеленский считает, что без западной поддержки Украине будет трудно начислять соцвыплаты
https://www.rbc.ua/ukr/news/zelenskiy-vvazhae-shch...
Лизоветта• 16 ноября 2023
Ответ дляЕленнн

Всё потому что, украли то что запад уже выделил на несколько лет вперёд. Что ещё зеленскому отвечать? Когда обокрал страну и теперь запад не хочет финансировать Украину
Flower Girl23• 16 ноября 2023
Ответ дляЕленнн

Ну, учитывая, что очередной кратковременный бюджет в США утвердили без помощи Украине и Израилю, то... Пишут, что Штаты будут озабачиваться этим вопросом в январе... Но одним пакетом двойная помощь вряд-ли пройдёт...
Леска• 16 ноября 2023
Може ще тендер на барабани та овочерізки рпганізцвати
healer09648293• 16 ноября 2023
боже та як же вони заіпали зі своїми крадіжками...вже все розікрали зі своїми барабанами, овочерізками, а у когось останні 2тищі нещасні забирають. нудить вже від політиків...
rybka21• 16 ноября 2023
авторко, давайте сюди посилання на ті ’новини’, бо інакше підете в бан за провокацію
Barfli• 16 ноября 2023
‼️Виплата допомоги на проживання надалі залишається однією із жваво обговорюваних тем

Разом із Юридичним порадником для ВПО спробуємо внести ясність щодо продовження виплати допомоги на проживання ВПО на ще один шестимісячний період, тобто з 1 лютого 2024 р. по 31 липня 2024 р.

➡️ Запитання: Доброго дня! Скажіть, будь ласка, точно (!), бо від цього залежить, чи буду я знімати надалі житло. Чи можуть ВПО, які отримували допомогу до 1 серпня 2023 року і яким автоматично продовжили виплати, подати на продовження виплат у лютому 2024 ще на 6 місяців? Бо інформація дуже суперечлива! У соцзахисті кажуть що можна, інші кажуть - ні…

Відповідь: відповідно до змін, запроваджених постановою Кабміну №709 від 11.07.2023 р. (далі - Постанова), всі отримувачі допомоги на проживання ВПО були умовно поділені на 2 групи:
1. Ті, які отримували допомогу ДО 1 серпня 2023 р.
2. Ті, які звернулися за призначенням допомоги ПІСЛЯ 1 серпня 2023 р. вперше.

Так, відповідно до п. 1 Постанови з 1 серпня 2023 р. виплата допомоги на проживання продовжується автоматично на один шестимісячний період:
👉 ВПО, які перемістилися з територій, включених до Переліку https://cutt.ly/cwoc3zhy, щодо яких НЕ визначено дати завершення бойових дій, припинення можливості бойових дій або тимчасової окупації;
👉 ВПО, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок збройної агресії РФ.

Тобто, ВПО, які отримували допомогу ДО 1 серпня 2023 року, зможуть отримувати її ЛИШЕ до 31 січня 2024 р.

‼️ Кого ж стосується продовження виплат з 1 лютого 2024 р.?
Продовження виплат стосується виключно ВПО, які вперше звернулися за призначенням допомоги після 1 серпня 2023 р. і належать до особливо вразливих категорій. При цьому, звертатися за таким продовженням НЕ потрібно, все відбувається автоматично.

Висновок: ВПО, які отримували допомогу на проживання ДО 1 серпня 2023 року, допомога продовжується лише до 31 січня 2024 р. без можливості перепризначення.
Стасько• 16 ноября 2023
Не знаю як впо, але чорнобильські 300 грн вже другий місяць не платять….
автор sofia-c93a • 17 ноября 2023
Ответ дляrybka21
А если бы я написала , что наоборот повысят , также была провокация ?
Peres Lal• 17 ноября 2023
Если ничего не поменяется, то выплата ВПО (оформившимся до 01.08.2023) прекратится 31.01.2024. Останется выплата инвалидам и малообеспеченным (каких-то категорий).
Оформившим ВПО после 01.08.2023 продлят на 6 месяцев, до 31.07.2024.
Возможно, что-то еще изменится. Жаль, для многих это было неплохое подспорье для аренды жилья (пенсионерам, с маленькими детьми и т.п.).
Belova Olga• 17 ноября 2023
Ответ дляBarfli

Щось не зрозуміла,’без можливості перепризначення’, це означає,що ті,хто отримував до 1 серпня допомогу, 9 1 лютого її вже не буде отримувати?
Barfli• 17 ноября 2023
Ответ дляBelova Olga
Да ((( Выплата ВПО (получающим до 01.08.2023) прекратится 31.01.2024
Ангелина-bca6• 17 ноября 2023
Враньё!!!