Love_Love_Love_• 16 ноября 2023

Порадьте зимове взуття для мами?

Щоб не слизькі і не промокали ну і виглядали нормально, можливо скечерс? Коламбія? Бачив там хтось щось підходяще?
Леска• 16 ноября 2023
А яка проблема зайти на сайт того ж інтертопа і подивитися підходяще вашій мамі?

автор Love_Love_Love_ • 16 ноября 2023
Ответ дляЛеска
А яка проблема відповісти по темі, якщо не маєш що сказати по темі, пройти мимо?
jannjann77• 16 ноября 2023
А скільки років вашій мамі, що вона не може обрати собі взуття сама?
автор Love_Love_Love_ • 16 ноября 2023
Ответ дляjannjann77
65, їй нічого не треба, в неї все є…….ну класична історія
Rolisa• 16 ноября 2023
Скетчерс хорошая обувь для пенсионеров. Удобная,мягкая стелька, недорогая. Смотрите антискользящую подошву
Леска• 16 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тут не заборонено відповідати в будь якій темі. Особливо ваше ,,красиво,, і ,,зручно,, може відрізнятися від порадницького.
Santa_n• 16 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не класична))
Моїй все треба ))
Weero• 16 ноября 2023
Rieker подивіться
Поля Дяченко• 16 ноября 2023
У моей мамы бирпавы. Маме 75

GaleTTa• 16 ноября 2023
Caprice
автор Love_Love_Love_ • 16 ноября 2023
Дякую всім хто відповів по темі
likarka• 16 ноября 2023
Моя любить скечерзи і уггі
Kena• 16 ноября 2023
Минулого року купили мамі зимові чоботи в магазині Бартек )По позміру якраз вписалася, модель досить класична, хутро, замша, тепленькі.Вона зиму приносила, дуже задоволена)
автор Love_Love_Love_ • 16 ноября 2023
Ответ дляSanta_n
Не класична))
Моїй все треба ))
То два випадки: всі і нічого, в чоловіка така як у вас
Колись коли щось купували то було так: відправляєш три пари білих шльопок на вибір, то їй дуууже треба всі три то мрія всього її життя
Зараз вже не ведемося
Numerologist• 16 ноября 2023
Ecco отличная, но ценник..(
Не чіпай - вб ю• 17 ноября 2023
Я своїй ось такі хочу замовити
Моя старша і дуже широка ніжка, сподіваюсь хоч в таких буде зручно.