Щоб не слизькі і не промокали ну і виглядали нормально, можливо скечерс? Коламбія? Бачив там хтось щось підходяще?
Ответ дляЛеска
А яка проблема зайти на сайт того ж інтертопа і подивитися підходяще вашій мамі?
А яка проблема відповісти по темі, якщо не маєш що сказати по темі, пройти мимо?
Ответ дляjannjann77
А скільки років вашій мамі, що вона не може обрати собі взуття сама?
65, їй нічого не треба, в неї все є…….ну класична історія
Ответ дляSanta_n
Не класична))
Моїй все треба ))
То два випадки: всі і нічого, в чоловіка така як у вас
Колись коли щось купували то було так: відправляєш три пари білих шльопок на вибір, то їй дуууже треба всі три то мрія всього її життя
Зараз вже не ведемося