Апофиозная• 17 ноября 2023

Вагітна у 49.

Ви б народжували? Чоловікові 53, є донька якій 30. Внуків немає
Неновая почта• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
випадково
думали що можна уже не користуватись презервативами чи таблетками.
бо чоловікові 53
Автор, я би почитала ще про ризики в плані здоров´я дитини (типу синдром Дауна і т.п.). Хоч на мене зараз налетять, але я пам´ятаю що там дуже великі ризики, пов´язані з віком матері та батька.

БолеИменее• 17 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
Случится что-то может и в 35 лет, кто будет заботиться о детях?
35 и 50-55 это огромная разница. Ну и материальный вопрос. Кто ребенка будет учить после школы? Мама на свою пенсию?
Кастрюлька• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
цікавий у вас підхід
А ваш підхід взагалі бомба!
Миззери• 17 ноября 2023
Варят ли , очень поздно но смотря по желанию финансам и здоровью
Вообще как по мне 45 предел
вре_Динка• 17 ноября 2023
а ви зможете осилити підняти на ноги дитину самі, не перекидаючи зобовʼязання на старшу доньку?
Аннуитет• 17 ноября 2023
Ответ дляБолеИменее
А прям все кто в 20 рожают знают на что ребёнка будут учить, и квартирку ему купят , конечно же.
Руда Сова• 17 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Вообще как по мне 45 предел
Мне гинеколог сказала, что до 49 еще норма))
Это когда я в 39 была в сомнениях
Да вот и в 39 думаю, как теперь не умереть в 60, а то в 20 сиротой оставаться ребенку трудно будет
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
не вигадуйте
96-річний Рамаджіт Рагхав - найстаріший батько в світі. Два роки тому, коли чоловікові було 94 роки, у нього з´явився первісток, а місяць тому він став батьком вже вдруге.
Його дружина значно молодша від нього - їй зараз 54 роки.
http://ipress.ua/photo/naystarishyy_batko_v_sviti_...
Вишня на торті• 17 ноября 2023
Я ні,про то і мови нема,навіть якби і дітей не мала.

Їжак в панчохах• 17 ноября 2023
Нет, нет и нет!!
Хлопаю ресницами• 17 ноября 2023
90% женщин уже а менопаузе и предменопаузе в этом возрасте, раз вы можете забеременеть, значит, ресурсов организма достаточно, чтобы выносить.
Если всё нормально по здоровью и материальной стабильности, то рожала бы.
Но, конечно, со всеми скрирингами и инвазивными тестами.
ТаПрямТам• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
цікавий у вас підхід
у вас не кращий)
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
потому что будут насмешки. Это же вам не Европа
То може, якраз пора починати робити Європу? І хоча б від себе не додавати насмішок чи засудження? Кожен приймає рішення сам, і ніхто сторонній не може знати, які там були причини чи обставини. Але ж ні, треба оце влізти зі своєю надзвичайно важливою думкою, і починати рахувати, скільки буде чужій мамі чужої дитині в 1 класі чи на випуску.
Повелитель бітка• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
тому що якщо донька завагітніє (вона заміжня), то сил доглядати за онуками у мене вже не буде. а доньці самій буде важко. вийшла заміж за чоловіка з іншого міста, у нього тут батьків немає, свекруха не допоможе
а я б могла
Дочке 30 лет сама сможет , а вот вы конечно вляпались в 60 лет ребёнка в школу водить под 70 лет ребёнок школу закончит
Повелитель бітка• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
я більше переживаю за гроші. мені на пенсію через 11 років, дитині буде 10. а треба ще вивчити, забезпечити. швидше всього що не буду зберігати
А муж ваш что говорит?
Повелитель бітка• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
випадково
бо чоловікові 53
Так это мужу 53 , у вас ведь месячные идут
ПП-шница• 17 ноября 2023
Ответ дляДобра всем!
Все разные, конечно. Моя мама в 44 стала бабушкой и уже тогда сказала, что младенцы - точно не для такого возраста. Свекрови было 45, им пришлось поняньчить немного ребенка, пока я в больнице лежала - сложно, совсем не как в 20, когда они рожали. Но повторюсь - может у Вас сил и энергии много.
Мені 41. Я б уже не народжувала. Сил немає. Радію, що донька доросла вже. Про 49 навіть мови б не було.
Але це вирішувати лише автору, бо кожен має свою точку зору
Зубачистка• 17 ноября 2023
Ответ дляВапщета
И что . Дожили и хорошо. Наследство останется. В Европе в 65 у людей только жизнь начинается. А у нас уже в 50 на кладбище отправляют
Не, внуков вешают
Пані з калабані• 17 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Не выйдет попробовать. Мне абсолютно наплевать на насмешки неадекватных. Это их проблемы, не мои.
А ви впевнені, що дитині буде по фіг, що у неї мама як бабуся?

Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляЗубачистка
Не, внуков вешают
Причому за внуками бігати у бабусь сили чомусь завжди мають бути. А за власними дітьми в тому ж віці - раз, і сил не буде. Така от цікава логіка.
Пані з калабані• 17 ноября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Я бы рожала. Если вы заберемели, то организм в состоянии выносить и родить, иначе этой беременности не было бы)
Хіба виносити і народити- це найбільша проблема?
Редиска Я• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
вибір звісно ваш, але можливо ця дитина дана вам не просто так, а щодо доньки, то можливо вона була б рада і охоче допогла б вам у разі чого, і точно буде кому дитині допомогти
Зубачистка• 17 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
В 20-30-40 можно заработать. Вся жизнь впереди. А найти норм работу в 68 лет очень проблематично.
Пані з калабані• 17 ноября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
А виховати?
Чучало яблуні• 17 ноября 2023
Ответ дляПукимончиг
Я ще сподіваюсь на збій чи вже менопаузу - мені 50, чоловікові 59.
Того року був одного разу збій циклу: замість 24 днів 40-42, може і цього разу так. Тест негативний. Правда вчора тема була - питала дівчина скільки полосок на тесті, то явна була одна, а друга така бліда і всі поздоровляли, що вагітність є. Я вже і в своєму тесті побачила другу дуже бліду полоску Записалася на УЗИ
УЗИ не очень информативно на маленьком сроке. Тест+динамика увеличения ХГЧ покажут беременна вы или нет.
Хлопаю ресницами• 17 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Так мало полных психологически здоровых семей, родителей со способностью к безусловной любви, уделяющих много полноценно времени детям, а не гаджетам, что пожилая мать такая мелочь...
Вот деньги важны, а у возрастных родителей ещё важнее, потому что на пенсии начнётся все самое интересное, расходы побольше, чем с дошкольником, должна быть хорошая заначка или стабильный пассивный доход.
Nat@l• 17 ноября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Хай Бог помилує.Тут в 29 повзаю зараз вагітна,а в 49 я взагалі мовчу
А це кому як повезе. Я першу дитину виносила в 32 легко, народила важко, вставати вночі було теж важко, хотілось спати. Другу в 41 і виносила легко і народила легко і вночі не важко було вставати. Хоча боялась після перших важких родів народжувати, думала буде капець, а воно навпаки, почувала себе чудово
ТигрЛьвович• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
випадково
бо чоловікові 53
а при чем тут возраст мужа? у них сохраняется возможность оплодотворить в любом возрасте.Или думаете у него климакс?
Nat@l• 17 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Зараз на ці проблеми обстежуються всі вагітні старші 35 років, так що в молодому віці більше ризиків народити дитину з синдромом Дауна, так як ніхто не обстежує і можна пропустити
курасаны• 17 ноября 2023
Так, якщо здоров*я дозволяє. Клімакс в 42 - от де печаль ((