НеГолосую• 17 ноября 2023

Кров з заднього проходу

Дівчата, вибачте за такі подробиці але хочу зрозуміти може в когось таке було, до якого лікаря бігти. Вагітність 18 тижнів, все було добре, нічого не турбувало, низький гемоглобін і лікар призначив пити залізо. Попила 3 дні і відразу почалась діарея ще й темного кольору, знаю що це норма, організм може так реагувати. Але ось сьогодні знову сходила в туалет, пройшов якийсь час і я побачила на папері кров, червону, тобто свіжа саме з заднього проходу. Подумала може геморой, але мене не турбує взагалі там нічого крім цієї крові, її зовсім трішки на папері але все ж таки. Знайшла в інтернеті що таке може бути при прийомі кальцію або заліза, хтось з таким стикався? До кого йти на прийом, до проктолога, до гінеколога свого? Що взагалі робити? Сьогодні я уже нікуди не попаду, думаю подивитись до завтра чи буде ще ця кров і записуватись до якогось лікаря; це капец якийсь 😢😢 хтось знає, чи дійсно на фоні прийому заліза таке може бути? Може його відмінити і подивитись чи буде далі ця кров?
ПолБатона• 17 ноября 2023
Залізо фарбує кал в червоний колір

автор НеГолосую • 17 ноября 2023
Ответ дляПолБатона
Залізо фарбує кал в червоний колір
Так а він може бути одночасно темний і червоний? Я думала одного кольору якогось
булоТАЙминуло• 17 ноября 2023
Основной ваш врач сейчас - это гинеколог, поэтому если это не зубы, или проблема с опорно-двигательным аппаратом - в первую очередь к нему.
Крови при приеме железа быть не должно. Но и железо - первый препарат выбора при низком гемоглобине, на нем патогенную можно сильно раскормить.
Відкушу все що стирчить• 17 ноября 2023
Можт поели свеклу или что то красное?
автор НеГолосую • 17 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Можт поели свеклу или что то красное?
Ні, взагалі нічого червоного не їла останні дні(
Моль Моллівна• 17 ноября 2023
Може, анальна тріщина просто. Я б пішла до свого гінеколога, який веде вагітність, а він вже скерує, до кого далі, якщо знадобиться.
автор НеГолосую • 17 ноября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Я їй написала, подивлюсь що скаже, була у неї на прийомі як раз 4 дні тому, все добре було. І от після того почала те залізо пити і тепер невідомо що. Сподіваюсь що вона скаже що все добре 🤞
Звездолётчица• 17 ноября 2023
Алая кровь от приема железа НЕ появляется
Кал окрашивается почти в черный цвет
Кровь и кал - разные субстанции
Если жесткий кал - могла случить я анальная трещина
В любом случае алая кровь или ее следы повод незамедлительно посетить проктолога