Апофиозная• 17 ноября 2023
Вагітна у 49.
Ви б народжували? Чоловікові 53, є донька якій 30. Внуків немає
Пульт от линолеума• 17 ноября 2023
Главный фактор - здоровье. Если б было достаточное количество денег, чтоб разруливать вопросы, если что , и если здоровье позволяло, наверное рожала. Хотя, это из ряда фантастики. Если был бы хоть один фактор против - не рожала
Директор Пляжу• 17 ноября 2023
Это очень и очень сложно будет. И выносить, и родить здорового ребенка, и тем более вырастить его. Скорее всего, ответ ’нет’.
Вапщета• 17 ноября 2023
А какой у вас срок? Если задержка неделю, две то не факт что скоро не пойдут месячные. В возрасте беременность сохраняется очень проблематично
Апофиозная
• 17 ноября 2023
Ответ дляВапщета
термін 7 тижнів
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Спеціально не планувала б, але якби завагітніла - то народжувала б. Раз організм здатен сам завагітніти природнім способом, то отже, і на виношування сили будуть.
Апофиозная
• 17 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
цікавий у вас підхід
Домашня Зюзя• 17 ноября 2023
Нікого не слухайте, думайте своєю головою. Людина може така розумна писати що завгодно, але доки не опиниться перед тим самим вибором, не знає насправді, як вчинить.
П.с. До чого тут онуки?
Сижуревувшоке• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
термін 7 тижнів
я б народжувала) діти у мене дорослі, сил висатачає.
Апофиозная
• 17 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
П.с. До чого тут онуки?
тому що якщо донька завагітніє (вона заміжня), то сил доглядати за онуками у мене вже не буде. а доньці самій буде важко. вийшла заміж за чоловіка з іншого міста, у нього тут батьків немає, свекруха не допоможе
а я б могла
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
термін 7 тижнів
Вирішувати тільки Вам. ))
Можна послухати тут думки інших, але все рівно орієнтуйтеся на власні відчуття.
Вапщета• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
термін 7 тижнів
Довольно много. Если решили рожать, то к врачу сразу. Если нет то тоже. Я бы рожала если были деньги, а так нет. Надо подумать про ребенка, в любой момент может не стать мамы или папы, а ему нужно полное материальное обеспечение. И главное не навешивать его на старшую дочь. У нее должна быть своя жизнь
Апофиозная
• 17 ноября 2023
Ответ дляВапщета
я більше переживаю за гроші. мені на пенсію через 11 років, дитині буде 10. а треба ще вивчити, забезпечити. швидше всього що не буду зберігати
Знову Я• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
цікавий у вас підхід
А у вас інакший типу?)))
Ви спеціально вагітніли чи випадково?
Апофиозная
• 17 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
А у вас інакший типу?)))
Ви спеціально вагітніли чи випадково?
випадково
думали що можна уже не користуватись презервативами чи таблетками.
бо чоловікові 53
Знову Я• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
А для чого тему створювали?)
Вы ж все вирішили
БолеИменее• 17 ноября 2023
При данных автора, скорее всего забота об этом ребенке в будущем, ляжет на старшую дочь.
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
а я б могла
Здрастє, а чого це раптом Ви маєте себе на друге місце поставити?
От що-що, а це точно не аргумент абсолютно. Донька вже доросла, отже, повинна сама справлятися зі своїм життям, а не на бабусю скидувати.
Ще й не факт, що донька взагалі збирається мати дітей, або чи збирається найближчими роками. А Ви вже вагітна! Якщо зробите аборт саме через цю причину, то потім ще й донька буде у Вас винна, якщо вчасно онуків не підкине?
Апофиозная
• 17 ноября 2023
Ответ дляБолеИменее
а я цього не хочу
Добра всем!• 17 ноября 2023
Все разные, конечно. Моя мама в 44 стала бабушкой и уже тогда сказала, что младенцы - точно не для такого возраста. Свекрови было 45, им пришлось поняньчить немного ребенка, пока я в больнице лежала - сложно, совсем не как в 20, когда они рожали. Но повторюсь - может у Вас сил и энергии много.
Апофиозная
• 17 ноября 2023
Ответ дляБолеИменее
А що каже ваш чоловік?
йому без різниці буде дитина чи ні
Стрекоза любви• 17 ноября 2023
У мене тільки 2 аргументи. Матеріальне забезпечення і здоровʼя. Серед знайомих є люди, які народжували у 50, коли дорослим дітям було 25. Але там і няні, і домробітниці.