Любовь Калистратовна• 17 ноября 2023
Вам нравится этот стиль бетонный?
Как в подвале?
Что красивого?
Кицюююня• 17 ноября 2023
якщо все житло витриманно в такому стилі це гарно а от якщо все старе і тільки одна кімната така то здається що ще просто шпалери не поклеїли
Красавица писяная• 17 ноября 2023
Не нравится, вспоминается фильм «бункер», хотя даже там было веселее
Неместная Я• 17 ноября 2023
С - сучасність. Має право на існування. Особисто мені - подобається.
Смайлик• 17 ноября 2023
Клаустрофобия может развиться))
Как-то холодно выглядит. Если ещё и окон нет 😵💫
Себе на лоб налепи своё🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️
Поросенка• 17 ноября 2023
Ответ дляСмайлик
Клаустрофобия может развиться))
Себе на лоб налепи своё🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️
Зазвичай у ванні немає вікон, виняток власний будинок
Смайлик• 17 ноября 2023
Ответ дляПоросенка
У меня есть окно в ванной, квартира. Себе б такой цвет не сделала на стены в ванной.
Скорая помощь• 17 ноября 2023
Мені зовсім не подобається. Колись була в гостях в колеги, вони зробили сучасний гарний ремонт, стеля була просто бетонна. Це тиснуло і я дуже не комфортно почувалась там. Їм норм
Глаголиця• 17 ноября 2023
Подобається, але якщо робити цей ремонт роки на 2… Але всі ми робимо ремонти мінімум на 10 років, тому ми зробили 2 санвузли іншого дизайну…
Цирк на дроті• 17 ноября 2023
Ні, не подобається, не затишно,виглядає як холодні стіни в підвалі.
Криниця щастя• 17 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Мне не нравится. Очень не нравится.
personality• 17 ноября 2023
Наскільки я зрозуміла воно таке ширшаве на дотик. Одне питання- як цю дічь мити? Через рік у мене був би псіхоз 😂
Щебетуха• 17 ноября 2023
Согласна жить в таком. Но кто же мне его сделает. Поэтому живу в ремонте от застройщика. Тоже ничего, все в светлых тонах. Дёшево и сердито)
Трейдер кріпти• 17 ноября 2023
Для стиля лофт должно быть большое помещение и высокий потолок, в маленькой квартире стены задавят
Міряю від одиниці• 17 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чем?)
А подобатися обов´язково повинно чимось? Це ж на рівні почуттів)
Якщо просто такі стіни без нічого то для мене це якийсь мрачняк і схоже на тюрму. Якщо додати якихось яскравих речей із декору (може якісь картини чи вишивки на стіни в червоних або інших кольорових рамках) і якісь нетипові меблі (теж яскраві) то можна трохи оживити, але мені б не хотілось в такому антуражі жити довго.
Тётя Хрюша• 17 ноября 2023
Мне нравится у меня тоже под бетон только светлее и разбавлено мозаикой. Только разная в санузле и туалете