Біток чи ефір?• 17 ноября 2023
Де можна попросити допомоги на лікування лейкозу?
Виявили у батька. Сьогодні.
Манка Я• 17 ноября 2023
Спочатку потрібно отримати план лікування, щоб обґрунтовано просити
Співчуваю
Смурфик• 17 ноября 2023
Узнавайте в нсзу в каких диспансерах есть лекарства нужные. Бесплатные тоже есть. Хотя сначала предложат платные.
Ласунка• 17 ноября 2023
Нам допомагали рідні, знайомі, колеги по роботі, ну і все НЗ витратили, що мали.
Ласунка• 17 ноября 2023
Ответ дляСмурфик
Нам так безкоштовну операцію в Київському інституті раку робили, але ми заплатили за неї 2000 доларів. І це з тим, що тато був УБД, просто перед фактом поставили, або платите або у нас черга, а чекати, коли 4 стадія раку і твоя рідна людина помирає, просто неможливо.
Біток чи ефір?
• 17 ноября 2023
Господи, ми біднота з села, копійки з собою((( яка ж тисяча Дол((((
Смурфик• 17 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
У моей свекрови был рак лёгких 3 ст. В диспансере прокапали бесплатную химию, сразу предложили за 90 тыс, потом мы нашли в том же диспансере другого врача, и оказалось есть бесплатные лекарства. В ремиссии уже третий год.
Ласунка• 17 ноября 2023
Ответ дляСмурфик
В мене тато помер, хімію теж безкоштовно робили, а от за опромінення ми заплатили майже 200 тисяч, нам відмовили в Києві робити, типу поломаний апарат, а в Полтааві, де ми мешкаємо, сказали, що апарат старий і на ньому вони йому теж не робитимуть, бо буде гірше. Направили нас в Феофанію або в Томоклінік Кропивницький, ми в Томоклінік зробили, але тато помер через 3 місяці, на жаль.
В моїй хаті моя правда• 17 ноября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
А хто у вас вимагає гроші?
Лікування зараз безкоштовне.
В моїй хаті моя правда• 17 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Яка стадія була? Мій тато зараз теж проходить лікування.
Ласунка• 17 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У тата була 4 стадія анапластичного раку щитоподібної залози, це найгірша форма при щитовидці, майже невиліковна, виживає лише 2% людей. Але коли це твоя рідна людина, то ти хапаєшся за будь який шанс.
В моїй хаті моя правда• 17 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Так хапаємось.
Раніше думала, що людину після 70 років потрібно відпустити. Коли стосується рідної людини- думка змінилась.
Ласунка• 17 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так хапаємось.
Моєму татові було лише 62 роки.
В моїй хаті моя правда• 17 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Моєму татові було лише 62 роки.
Сумно. Тримайтесь.
Ласунка• 17 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Сумно. Тримайтесь.
Дякую, вже легше, вже майже 2 роки пройшло. Вашому татові бажаю одужання!