Все возможно• 17 ноября 2023
Поздно пить боржоми?
В 30 лет поздно менять кардинально свою жизнь и начинать все с нуля? Осваивать новую профессию, менять страну и тд. Именно жизнь с чистого листа.
Все возможно
• 17 ноября 2023
О какой у меня ник)) Будто ответ на мой вопрос, мини-гадание получилось))
Треба ось так• 17 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
я тут в 45 еще рууки не опускаю, 30 это ж совсем молодость-молодость))))
Прибираю щодня• 17 ноября 2023
Ви зараз серйозно . В тридцять років тільки починається життя . Ви можете бути ким завгодно, головне цього хотіти .
ЛолитаНеРазлита• 17 ноября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
В 30? Та все уже
Тепличная• 17 ноября 2023
Ніколи нічого не пізно.
Буває що в 50 розлучаються і одружуються заново, професію міняють, переїзжають, головне щоб було бажання і прагнення до змін.
Посудомойка• 17 ноября 2023
В самый раз, заграницей ближе к 40 раздупляются, женятся, детей рожают и тд
В моїй хаті моя правда• 17 ноября 2023
У нас після повномасштабного вторгнення пів країни з нуля починають жити, будь якого віку.
LoveYouOrNot• 17 ноября 2023
Смішна ви) Я майже на 10 старша, і мені б зараз мої мозги і вік 30, уххх! Все б з нуля. Хоча і зараз починаю, та розумію, що вже не той запас часу, як в 30.
Хоча комусь і я смішна.))
Все возможно
• 17 ноября 2023
Ответ дляТреба ось так
А мне наоборот многие говорят, что 30 это уже не молодость) Эти люди мне по сути никто. И положат руку на сердце можно смело сказать, что ничего эти люди не добились, работают всегда где придётся, на низкоквалифицированных работах.
Все возможно
• 17 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Это вынуждено, скорее от безысходности
Все возможно
• 17 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Хоча комусь і я смішна.))
Вот и у меня что-то типо того. Мои б мозги сейчас в мои 20.... ох не так бы я жизнь свою прожила) Болталась по жизни как г..овно в проруби, ничего за этот период не достигла. А сейчас есть какой-то опыт, пусть и неудачный, есть идеи как жить дальше
Все возможно
• 17 ноября 2023
Ответ дляGalinaMa
Я в 40 про таке думаю. Правда страшно кинути надійну не важку роботу, але з невисоким доходом. Бо як почитаю вакансії і зп, то і не хочеться міняти. А в 30 я б і не задумувалась, якщо хочеться однозначно потрібно пробувати
Да, все-же наверное я рискну. Тем более, я незамужем. Детей нет, сама по себе, меня то никто и ничего не держит в принципе, когда как не сейчас.
Треба ось так• 17 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
меняйте круг, 30 лет это самая что ни на есть молодость, с 35 до 45 - золотой возраст, да и сейчас все ок)))
LoveYouOrNot• 17 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
100% починайте зараз, втілюйте свої ідеї!
В моїй хаті моя правда• 17 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Это вынуждено, скорее от безысходности
Ну так, вимушено. Це щось міняє?
Все возможно
• 17 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну так, вимушено. Це щось міняє?
Нет конечно, это так... к слову. Только опыт перемен у всех разный, далеко не все там с неба звезды хватают, я бы даже сказала единицы
В моїй хаті моя правда• 17 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Знову ж таки - і? Ну звісно у когось виходить краще, у когось виходить гірше. Це не означає що не треба навіть пробувати. Хто хоче - досягає. Про 30 років взагалі смішно, ц мене колишня начальниця бізнес в 54 роки відкрила і прекрасно до війни заробляла, а до того була викладачем в університеті
Ответ дляВсе возможно
Тим більше! У мене 2 дітей, я одна, і це теж тримає на надійній роботі, бо на лікарняні я можу в будь який час піти, щей на удальонці зараз дозволили працювати, тому якось так. Я була якось подзвонила, хотіла вже йти на співбесіду, а по телефону майже всі питають діти є, який їх вік, на лікарняні будете ходити? І одна відповідь, ми вам передзвонимо...