Непонятно• Изменено 17 ноября 2023

Зниження ваги в перший триместр.

Дівчата, хто худнув в перший триместр? У мене зараз 6 тижнів, але відвернуло від усього, що так сильно любила. Не їм солодкого, не їм жирного, навіть каву не п´ю з молоком і сиропом, хоча раніше жити не могла без чашки капучіно зранку. Вдома купа улюблених солодощів, але я і дивитися на них не можу. Горіхи не їм, хоча люблю їх дуже.
Їм якусь дивну їжу типу гарячих бутерів. Тягне чогось на картоплю: пюре, смажена, печеня. Вчора в МакДональдс поперлась за картошкою фрі...
Їм трішки овочів і деякі фрукти: гранат і корольок, інше не хочу.
Але їм мало, бо нудить.
Схудла на 3 кг за кілька тижнів.
Благоуханочка• 17 ноября 2023
Обе беременности худела в первый триместр.

Виправлялочка• 17 ноября 2023
це токсикоз. він не завжди проявляється блювотою. відмова від звичної їжі це теж прояв токсикозу.
так буває. просто їжте те що подобається, трошки пізніше має стати легше
CuteMay• 17 ноября 2023
На дак это нормально. У меня обе беременности до 14 недели воротило от всего. Худела. Потом к концу срока набирала. Во второй раз картошку фри и сырный соус поглощала 😅😅
Дуже дуже вумна• 17 ноября 2023
В мене зараз 13 тижнів. Токсикоз, теж нічого не хочу їсти, від всього нудить. Але про біг тейсті і картоплю з маку мрію😂
Весела моль• 17 ноября 2023
Это токсикоз. Дальше может стать сильнее, у меня пик был с 8 по 11 неделю. Похудела на 4 кг. Сейчас 13 недель, только начинает постепенно отпускать, немного расширяется рацион.
Ашолюдискажуть• 17 ноября 2023
Я всегда худею в первом триместре
Всё хорошо
Крошка Енот• 17 ноября 2023
Я худела. Мне глюкозу ставили и еще что-то из сильного токсикоза
КаРаКаТиЦа• 17 ноября 2023
Я теж втрачала вагу в першому триместрі. Вам хоча фрі захотілось, а мені хотілось мівіни! Кілька разів таки поїла.
Зате у другому триместрі почався набір ваги. В принципі, все, що набрала, то було за 2 трим., в третьому вага вже майже не збільшувалась
Бжоли-бандерівці• 17 ноября 2023
Все худеют в первом триместре, у кого токсикоз. Я на 5 кг похудела и лишнего веса при этом у меня не было. Нормально всё, не переживайте.

Зараз на дієті• 17 ноября 2023
Я в 1 беременность не худела, несмотря на жуткий токс до 20-й недели, набрала 4 кг, стала 55.
А во 2 беременность входила с весом 95, а рожать шла 80 - плавно само по себе худелось все 9 месяцев, хотя питание не ограничивала. Врачи и бровью не повели, только интерн в шоке была. Родила 4+, из т роддома вышла 73.
Колишня муза• 17 ноября 2023
5 кг втратила
В курсі діла• 17 ноября 2023
Я в первый триместр похудела на 6 кг и ещё на 12 до конца беременности. Но за полгода ГВ уже нажрала 9((