Украиночка• 17 ноября 2023
Укрпошта. Зарахування післяплати на карту.
Для зарахування післяплати на карту в кабінеті прив´язана карта. Цей варіант спрацьовує 50/50..... Іноді кошти зараховуються на карту, а іноді приходить смс про надходження переказу на відділення Укрпошти, і доводиться йти за грошима. Хто зтикався з такою ситуацією? Поділіться.
звездочка3• 17 ноября 2023
Да, постоянно так, спрашивала на своём отделении, почему так, они не знают.
Пушкининиана• 17 ноября 2023
Думаю залежить від віділення отримувача, і наявності там компаз відповідною програмою, або вмінням оператора нею користуватися...якось так думаю
Да будет так• 17 ноября 2023
у мене те саме: один раз на карту, інший - переказ. Укрпошта в своєму репертуарі
Марс атакует• 17 ноября 2023
У мене так було. Укрпошта постійно валить на банк. Але банки різні, а пошта одна і їй всі винні. Розбиратись вони не хочуть. У мене ще і так було, що я відправила посилку, а сама закордон на 4 міс поїхала. Тому гроші потрапили на зберігання кудись там і їх ще спробуй забери, бо в колцентрі фігню про платне повернення, платні заяви несуть. Так от з досвіду, мого - нічого не платити, якщо гроші опинились на зберіганні, а пишете звичайний лист на адресу центрального відділення на імʼя начальника Укрпошти з вказанням реквізитів і проханням повернути. І гроші повернуться