Файно Замало• 17 ноября 2023
С чем вы едите картошку в мундире?
Дадосвидания• 17 ноября 2023
Поливаю ароматным подсолнечным маслом и посыпаю солью. Иногда посыпаю тертым сыром и сливочным маслом.
Марічка• 17 ноября 2023
Только что кушали с рыбкой Матиас, салом, маринованными огурцами, луком. Картошку вмакиваю в подсолнечное масло, предварительно налитое в тарелку и подсоленное.
Кишмишная Мая• 17 ноября 2023
хамса, оселедець, солена скумбрія, генеральське сало, квашена капуста, грунтовий помідор.
а Ви?
Без Баяна• 17 ноября 2023
Шутка, люблю обжарить на сковороде до корочки, ем с огурцом соленым, мясом тушеным, отбивной, ну что есть) Еще люблю омлет с ней сделать)
Кудряшка Сью• 17 ноября 2023
Оселедець.
І ще з солоними огірками любимо, як в дитинстві. В вагітність любила з квашеною капустою
Іноді використовую її як додаток до мʼяса
ПультОт_БМВ• 17 ноября 2023
З рибою, чи солоними огірками ❤️
А загалом зі всім можу, і з овочевим салатом або тушеними овочами, чи смаженим яйцем. Або з бутербродами з маслом та сиром + цибуля звісно.
Колись і з сосисками
Зілля до весілля• 17 ноября 2023
з тюлькою чи оселедцем, просто з хлібом, з домашньою олією і сіллю
Техпаспорт на медузу• 17 ноября 2023
С солеными селедкой, тунцом, скумбрией, люблю полить пахучим подсолнечным или сливочным маслом, и посыпать зеленью. Мелкую люблю отварить и обжарить до хрустящей корочки
Ну и соленые огурцы, как же без них😁
Неновая почта• 17 ноября 2023
Вчора якраз їла. З салом, з квашеним огірком.
А взагалі з салом,оселедцем, квашеним помідором/огіроком/капустою
Молчунья• 17 ноября 2023
1. Режу слайсами, сверху сыр - в микроволновку.
2. Режу кусочками и обжариваю
3. С рыбой, салатом
2. Режу кусочками и обжариваю
3. С рыбой, салатом
Перша скрипка• 17 ноября 2023
Слабосолёная сельдь, маринованный лучек, сало, домашние соленья и запотевшая рюмочка первача
СкиниУскачи!• 17 ноября 2023
Я люблю з соленою рибою будь якою, оселедець скумбрія тюлька салака. Недавно товстолоб маринувала, теж люблю
Перша скрипка• 17 ноября 2023
Слабосолёная сельдь, маринованный лучок, сало, домашние соленья. Обязательно для заправки ’мочанка’- домашняя олия с солью давленым чесноком, куда мы эту картошечку и макаем и запотевшая рюмочка первача
Угги в горошек• 17 ноября 2023
Обожнюю, останнім часом весь час готую. Мені дуже смачно просто з олією і сіллю, це базовий варіант. Мариновані помідори або солоний огірок, квашена капуста - це взагалі вже щастя і принципово вже нічого треба. Оселедець останнім часом мені весь якийсь не смачний став( Скумбрія значно краще.
Підсмажити сало і додати - так теж люблю.
Нічого нового до попередніх коментарів, але пройти повз цієї теми не змогла)