Пописанная парта• 18 ноября 2023
Як дістатися з румунської Клуж-Напока в Україну, чи хоча б Сучаву?
Порадниці, підкажіть, будь ласка
Пописанная парта
• 18 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
А шо там ,автобуси відмінили ?
Не знаю, я там буду вперше. Тому і питаю
Лиса Патрикевна• 18 ноября 2023
Потяг, автобус є. Забивайте в браузері англійською запит і видає результати
Кавуся• 18 ноября 2023
Автобусів в Україну нема.
Є поїзд Клуж-Сігету Мармацей, там піший перехід в Солотвино. З Солотвино йдуть поїзди в Київ і Запоріжжя.
Клуж- Сучава теж є поїзд.
cfrcalatori.ro сайт румунської залізниці
Клуж- Сучава теж є поїзд.
Лиса Патрикевна• 18 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Дякую і на тому. Про гугл я в курсі.
cfrcalatori.ro сайт залізниці, autogari.ro сайт автобусів. Потяги є до Сігету( перехід з Солотвино), є потяги до Сучави + автобус до Чернівців (перехід Порубне), є автобуси до Молдови, а звідти в Одесу. Куди вам саме треба, то і гугліть
Бронетапці• 18 ноября 2023
До Сучави поїздом чи аатобусом, а із Сучави маршруткою. Але пильнуйте за часом, остання маршрутка чи о 13, чи о 14. Далі лише блаблакар