Кидстаффовна• Изменено 18 ноября 2023
Мамусі коли у ваш дім завітає Св.Миколай 6 чи 19?
Я у розгубленості усі по різному
Люблю Украину• 18 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Сакральність дат і віра в Бога - не сумістні.
Якраз сумісні.
Анонимба• 18 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Іінші свята також святкували на 2 тижні раніше? Чи тільки Миколая та різдво?
Я більше ніякі не святкую
Місячне Сяйво• 18 ноября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
И какая это область?
И мне интересно, даже в Донецкой он был, причем давно, с начала 2000хтысячных точно
Попа как у Кардашьян• 18 ноября 2023
Ответ дляМрії у вирії
А до чого тут православні та католики? то жидокалмик члєнін установив такі правила
ви щось знаєте про різні календарі? А ленін взагалі атеїстичні ідеї просував
Банка з медом• 18 ноября 2023
Ответ дляdiablo12
Та ты отмечала и в прошлом году 19 и 10 лет до этого, и ниче, не была в совку) а теперь вдруг заметила))) зомби блин
Не тикай по перше.
Я ще й коли народилася,то дзюрила в штани,але навчилася ходити на горщик,а потім на унітаз.
Треба йти до змін і в позитивну сторону,а не залишатися в 💩 далі
А вот недавно• 18 ноября 2023
Ответ дляAmazingLady
Будет мимо проходить..итак в декабре ДР и новый год
Аналогично
Рогнеда Карповна• 18 ноября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Согласна. Мои знакомые воцерковленные всё будут праздновать как и раньше, игнорируя нововведения.
Чого тільки не прочитаєш?🙃
Мрії у вирії• 18 ноября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Знаю.Гугл у допомогу.
Ліплю вареники• 18 ноября 2023
я вообще про него забыла, благодаря вашей теме вспомнила. 19 придет, как обычно
Диверсификация• 18 ноября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
1. Вони (кер-во УПЦ) ще не встигли перенести
2. Якщо не перенесуть не буду святкувати 5 травня Великдень взагалі. Буду святкуввти Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю але з крашанками та паскою)
Тобто, святкування церковних свят у Вас взагалі не передбачає церкви.
Диверсификация• 18 ноября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вам комфортно? Я перестала ходить. Вообще. Как отвернуло
Я не одна така, виявляється. Є вірянкою ПЦУ, але зовсім не можу признати ось цей перехід. Років 10 тримала І різдвяний піст, і перед Пасхою. А тут і, нібито, піст почався, а я нему. В середині щось крутить.
Привіт з ботойбіччя• 18 ноября 2023
без разницы не праздновали до этого и праздновать не планируем. А чего розгублені то празднуйте когда хотите, а если не хотите то кто заставляет то?
Диверсификация• 18 ноября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вот, вы правы. Именно это ощущение.
Вчера этот был большой праздник, а сегодня мы его подвинем, куда нам хочется.
Ото ж. Рік тому в цей день всі святкували, і нічого не робили, а в цьому році - будь ласка, працюй скільки влізе. В мене такі відчуття 14 жовтня були. То всі Покрову святкували, а тут ...
АдеКВАтная• 18 ноября 2023
вот еще очередной повод рязделиться и ткнуть пальцем: а кто же тут настоящий украинец и кто же тут ненастоящий? какая церковь для кого истинно православная? вспомните моменты, как возник настоятель УПЦ? сам себе режиссер. Религия - это века. А тут самопровозглашение...
Пані з калабані• 18 ноября 2023
Автор, а чого ви опитування не зробили? Купу лайна прочитала на останніх 2 сторінках, а хочеться побачити статистику
Пані з калабані• 18 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Що було перше Київська Русь чи Мацква?
Дрібка щастя• 18 ноября 2023
Ответ дляdiablo12
Піпец, так вирішила дитина))для чего это придумывать
В чому ппц?
КоКоКоКоКоКо...• 18 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Єдина поправка. В довоєнні часи - ніхто не знав точної дати народження. Коли отримували радянські документи - тоді і писали приблизну дату народження.
У моєї бабусі 42-го рн в паспорті записано 13.11. Але вона все життя знала, що народилася 9.11. Так шо все вони знали.
Планшетница• 18 ноября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
ну може я загнула, про те що всі не знали. Звісно є ті, хто знав. Але мої батьки 1934 і 1938 - не знали. Записували вже зі слів їхніх батьків приблизно. Батько - народився коли просо м´яли, а мати - коли жито жали.
1942- це вже радянський союз. Там вже може по іншому було. Може одразу свідоцтво про народження видавали.
Планшетница• 18 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Іудейству вєка. А християнство - самопроголошення. І що з того?
Б´ю байдики• 18 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Тобто в вони будуть ігнорувати богослужіння? Не бояться загинути як Корей?
Почему? Они ходят в церковь на богослужения.
Планшетница• 18 ноября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Так якщо їхня церква змінила дату богослужіння на 6 грудня - як вони можуть піти на нього 19?