ZhukOlena• 18 ноября 2023

Я так розумію, що нашій економіці скоро прийде кінець без допомоги США?

Зеленський сказав, що прийдеться соцвиплати скорочувати. А потім що? Працівники навчальних закладів, медики....Дівчата, хто хоч трохи розбирається, поясніть, якого масштабу дупа нас чекає? 90-ті чи гірше? Що буде з курсом валют?
cactus_• 18 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Думаете, у него есть план выхода из этой, как бы это помягче сказать,непростой ситуации?
Кто знает, но посмотрите, как его встречают в ЕС, улыбаются, жмут руки, Европа ставит на него. У Порошенко постоянно какие-то встречи там. А если здесь, то куча фоток с фронта с военными. Он ничего просто так не делает, значит, пойдет опять на президенство.
trickywicky• 18 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Як це не платити комуналку?
А хто за це буде платити?
Чи безкоштовно має працювати ціла галузь?
Тут немає грошей пенсіі платити людям, які все життя платили податки в пенсійний фонд.
А ви хочете, щоб з якихось коштів вам комуналку держава платила.
Ні, я про те, що в країні війна
Але по документах у нас не війна, а воєнний стан
Звідси і наслідки
LudaSHS• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вони це не чують !!!!!
Тут часто превентивно истерится и пугается, а потом оп и все стихает.
Поживем увидим.
По голосованию в Конгрессе ничего неясно. ’йти топитися в річці глубокій’ не ма чого поки.
Все прошли, снова и серва, эмоции, страх за будущее, война же.
Кстати а чего этой осенью нет ужасных прогнозов с топ страниц про голод и холод в Украине ? И ядерка делась с эфира кудась.
Белорусы, ковровые бомбардировки и зимой тут пугали походом с Волыни на Одессу.
Киев должны были взять несколько раз.
Ото было в последнее время главное - фарион.
Загнуло. И то добре.
Вижу дюди не в ресурсе, устали, у многих потери в родині. 😢

Топ темы с какашкометаниям используют для фрустрации. Может кому то помогает эта ’терапия’ , не знаю.
Мне кажется, так хуже.
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляКлементина
От ті, хто не ходив не вибори, хто голосував проти всіх, хай розуміють, що вони також обрали Зелю.
Бо те, що вони зробили означає приєднатися результату більшості.
Вони не обирали , але мають прийняти вибір
Не забуваємо у нас ще і парламент є , в який не треба приводить проросійські сили
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Як це не платити комуналку?
А хто за це буде платити?
То взагалі такий популізм (((((
Нам вже давно пора і цей нарив вскрити , держава і так покриває різницю між ринковими цінами та наявними
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А кому не треба?)))
Вам не треба.а кому-то треба
Хотя все с украинскими паспортами))
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляМанула
Так у нас взагалі немає чесної розмови з суспільством . Інтерв´ю закордонним ЗМІ, прес-конференціїї туда же ... Вони звісно потрібні, але і з власним народом треба не тільки через відосики спілкуватись
Перший Залужний мав таку бесіду з суспільством
Нема політичних бубенчиків у нашіх політиків
Piracanta• 18 ноября 2023
Ответ дляtrickywicky
Ні, я про те, що в країні війна
Звідси і наслідки
А ви можете прислати посилання на законодавство про цей стан війни? Просто часто тут читаю про це, але гугл не знаходить цього закону.
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Мне вот интересно.кто поставил ржущие смайлики.хватит храбрости озвучить что ржач вызывает по украинским производителям или сил только на гадить хватает и смелости?)))
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
На фронт ,отсидится где-то на 2 линии или на блокпосту ,пока шумиха не уляжется .
Ця потвора в ППО пішла
https://suspilne.media/586555-rektor-nau-luckij-id...
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляcactus_
Сподіваюсь він політичний металобрухт , але він дуже хоче повернутися в крісло президента
Оленёнок• 18 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я с вами. Тоже за поддержку украинских, где только можно.
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Поживем увидим.
Киев должны были взять несколько раз.
Загнуло. И то добре.

Мне кажется, так хуже.
Інфовійна в дії , завжди треба пам‘ятати і вмикати логіку
Bor bor• 18 ноября 2023
Я не верю в границы 91 и очень плохо отношусь к зе и его команде, но сейчас разгоняют бред с этим финансированием, прям хайпуют на этом. Проголосуют они этот пакет. Украинской экономики как таковой уже не существует, она второй год держится на помощи. И эта помощь будет продолжаться. Без нее здесь будет катастрофа, так как НБУ будет вынужден печатать деньги, что приведет к сумасшедшей инфляции и девальвации. Это не 90-е, это уже продуктовые карточки по-сути. Такой ’Афганистан’ на границах ЕС никому не нужен. А вот с военной помощью уже да, начинается проблема потихоньку. Скорее всего мы уже прошли пик военной помощи и она будет только снижаться.
zztop-b844• 18 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
И вам, которые обесценили их подвиг,уютно устроясь на теплом диване.
Не путайте праведного с грешным. Я говорю о власти о не солдатах.

И да подвиг одних требуется когда уже есть результат головотяпства и дурости других.
Filomena• 18 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Це ті, хто надіється що прилетить чарівник на вертольоті🤣
А якщо ні, то в усьому буде винна влада.
Або..
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ефе́кт Да́ннінга — Крю́ґера (ефект профана) — когнітивне упередження, яке полягає в тому, що люди з низькою кваліфікацією роблять помилкові висновки та ухвалюють невдалі рішення, але їхня некомпетентність не дозволяє це усвідомити. Через це вони зверхні щодо інших, вважають свої здібності вищими за пересічні.
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Або..
И ни одна переживающая ’искренне ’ за Украину.но ржущая не отписалась))))
Вот такие они переживальщики))))
_Alekssandra_• 18 ноября 2023
Ответ дляviter33
суддям достатньо просто ввести відповідальність
В т.ч. за строки розгляду справ, які прописані в кожному процесуальному кодексі
І з/п зменшити, до 10 мін.з.п. наприклад, на час війни
Бо на прикладі екс-голови Верховного Суду виявилося. що з/п 370 тис.грн./міс. ніяк не страхує від хабарництва
Нажаль, так.
Але і саме суддям зменшувати ЗП, це неправильно. Справа в іншому, мають працювати компетентні достойні люди.
Jimson• 18 ноября 2023
Ответ дляcactus_
Допускаете появление на горизонте ’рыцаря на белом единороге’? Какой-то совершенно неожиданный кандидат, который устроит большинство. Или, скажем, к которому у этого самого большинства не будет негатива.

Если Владимир Александрович и Петр Алексеевич снова попадут во второй тур, портить бюллетень я уже не стану, проголосую за меньшее зло (не по массе тела)
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляBor bor
Треба переводити нашу економику на військові рейки , але це ж треба в землю закапуватися цеха
viter33• 18 ноября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Нажаль, так.
На моє тверде переконання, на час війни з/п в розмірі 10 мін.з.п. - достатня з/п для суддів, та й інших держ.службовців, які отримують з/п з податків людей (крім військових, де 100 тис. - плата за щоденний ризик життю)
Суддя - це не міністр, і не керівник Укрзалізниці чи Енергоатому, що мають в підпорядкуванні 100 000 чол. і треба отримувати прибутки ’під обстрілами’
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Jimson.в другой теме вбросил про кол-во полицейских на душу))) это растянули другие переживальщицы
Сегодня на вопросы о ’кто притянул’ молчит как рыба аб лёд.продолжая ’искренне ’ переживать за Украину украинскую))))
Так что тут у нас тот еще цирк на дроте)))
Olenka_bum• 18 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
’Важливе питання - фінансова підтримка щодо соціальних виплат. Я вам скажу відверто - без підтримки буде дуже складно. Бо всі гроші, які Україна заробляє, все ми віддаємо нашим військовим.

Якщо не допомогти нам із соціальною підтримкою, без цього буде дуже складно. Треба буде або зменшувати підтримку військовим, виплати їм, або не давати соціальну допомогу’, - заявив Зеленський
Короче, він перекладає свою відповідальність на плечі населення. Якось безвідповідально. Або військові або малозабезпечені...
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Нажаль, так.
Провести судову та правову реформу !
Тільки контроль та покарання , любий достойний може спокуситися на ще більші гроші , якщо буде відчувати безкарність і можливість відкупитися !
_Alekssandra_• 18 ноября 2023
Ответ дляAnadeya
Люди, которые аргументировали свой выбор ’хоть поржем’, ’хуже не будет’ - не-не, не виноваты...
Я не встречала таких людей.
Зеленский мне всегда НЕ нравился. Но до того, как он себя проявил в президентстве я его уважали как человека, который добился успеха в том деле, которым он занимался и считала его талантливым.
Не голосовала за него, но и то, как люди его называли ’шутом’ и ’клоуном’ мне очень не нравилось.
Вообще, меня не покидает мысль с этим сериалом, выглядит как насмешка над нашим народом это все.
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Ответ дляOlenka_bum
Так все мы президенты! В смысле перекладывает?
owl62• 18 ноября 2023
Ответ дляJimson
Шуткую, само собой. Хотелось немножко разбавить тему, уж слишком она серьезная.

60-70 иностранных копеек в каждой гривне делают нас ’a little bit vulnerable’ к заскокам старших товарищей, т.е. надежных партнеров и верных союзников (сложные слова, трудно запомнить, но клубничное варенье нужно отрабатывать)
Ценю Ваш интеллект, но переведите, пожалуйста,’a little bit vulnerable’ на русский или украинский для тех, кто учил другой язык, не английский
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Угу ))))
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Угу ))))
Вот так и работают) вот так и живём))))