Прокачую сідниці• 18 ноября 2023
Чи може людина бути хорошою без червоного диплому?
Чи може вона багато заробляти? Як думаєте?
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2023
Так тут уже была тема об этом. Многие писали, что и без красного много зарабатывают)
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
При чому диплом до заробітку?
Моя одногрупниця кругла відмінниця працює досі на касі в ощадбанку
Неновая почта• 18 ноября 2023
Вы думали почему много злых и нехороших? Это потому что они без красного диплома условного Хацапетовского педагогического)))
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2023
Ответ дляЦикавенная
Так бути хорошою чи багато заробляти? Що конкретно Вас цікавить?
Да, тут непонятно вышло
Кучерявочка• 18 ноября 2023
ну что за вопросы? ’можно ли быть хорошей’. потом выясняется, что хорошая у вас это богатая..
Шальная коклетка• 18 ноября 2023
В мене червоний, і що? Працюю на некваліфікованій роботі не за фахом(
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
І ще в мене є червоний диплом, дякувати Богу свою першу роботу по спеціальності я так зненавиділа що кинула назавжди її, мама рік зі мною не розмовляла, працюючи там я б в житті нормально не заробляла
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2023
Ответ дляКучерявочка
Бедные не могут быть хорошими
Ну ниче се• 18 ноября 2023
У меня красный диплом, я домохозяйка.. Муж говорит, что я хорошая, но мой диплом на это никак не повлиял...
Прокачую сідниці
• 18 ноября 2023
Я вважаю що тільки з червоним дипломом можна заробляти більше 20 тисяч на нормальній комфортній умові
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Скорее нет ,чем да. Красный диплом хоть какая-то гарантия,того что у его владельца порядок в голове.
Та прям
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Практика показывает обратное, если говорить о заработке
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Шо шо? Якій ще умові? 20 тисяч чого? В рік в місяць?
РокерША• 18 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
И вообще без диплома
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Что там показывает ваша практика?
Вибачте , ви вчора трохи того?
Пригубили?
РокерША• 18 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Ого, скільки в Україні червонодипломників, виявляється 😂😂😂
Чу Ча• 18 ноября 2023
Хороша, багата, червоний диплом?! У вас було завдання створити речення із заданих слів
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2023
Изначально глупый вопрос
Но на советчице чего только не прочитаешь
Байрактара• 18 ноября 2023
В моїй роботі все прямопропорційне.Тільки високі знання принесуть хороший заробіток.
РокерША• 18 ноября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Чу Ча• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачте , ви вчора трохи того?
Пригубили?
То в нього перманентно
РокерША• 18 ноября 2023
Ответ дляБайрактара
А воно точно прямо корелює? Високі знання з дипломом?