Ацетилсалициловая кислота• 18 ноября 2023
Перукарі, розкажіть як робиться холодне відновлення волосся
Дуже цікаво, як це робиться поктапно, хочу спробувати зробити самостійно
Лупаю цю скелю• 18 ноября 2023
В ютубі немає? Тут можуть так підказати, що лисою станеш, спеціально пропустять якийсь момент
МадамОхмури• 18 ноября 2023
Рекомендую маску для волосся керастаз для дуже пошкодженого волосся (зелена)
Ужгород• 18 ноября 2023
В инсте есть продавец, которая сама масиер в прошлом. Она продаёт составы все с инструкцией