Love_Love_Love_• 18 ноября 2023

Омолодження за 120 тис$ я в шоці якщо чесно

Підписана на пластичного хірурга, оперує в Україні і ОАЕ
lekon-lekon• 18 ноября 2023
Мама і донька, як можна омолодити
Ollka• 18 ноября 2023
А люди ведуться)))
автор Love_Love_Love_ • 18 ноября 2023
Ось ще
GirlSuper• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось ще
Ну тут згідна
А перше фото фейк.
kuskus• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось ще
Ну і як ви собі це уявляєте? Як можна із старої шкіри на шиї зробити молоду?
GirlSuper• 18 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Мама і донька, як можна омолодити
Треш
irenyra• 18 ноября 2023
Найголовніше -скільки такий ефект протримається? це кожний рік потрібно робити такі операції, щоб зупинити час старіння
Nathalie27• 18 ноября 2023
Я в фотошопі можу і за півціни попрацювати
NYC• 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Нанотехнологии))
СОЛНЦА ЛУЧИК• 18 ноября 2023
Девчули, что такое для вас 120 тыс? это же з/п за полтора месяца среднестатистической советчицы
Женя-bc6e• 18 ноября 2023
Ну якщо дійсно так, то 120 тис вартує 😁
Э-велин@• 18 ноября 2023
Какая вы доверчивая)). Боня ещё вся отекшая, а тут результаты с каким промежутком времени? Потом вспомним Гурченко или Алентову или Билык. На их лице почему то видно пластику, а на Фотошопе не видно почему то
автор Love_Love_Love_ • 18 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
До чого тут доверчіва і Боня?
Piracanta• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось ще
Остаточний результат через 12 місяців🤣🤣🤣. Я так фруктові дерева на ринку купувала. Урожай через три роки, от тоді і побачите, чи не обдурили з сортом😄😄
murmurik• 18 ноября 2023
Что это за пистеш.
Автор ,имея бизнес ,вы такая наивная?
Э-велин@• 18 ноября 2023
Ответ дляirenyra
И главное, что кожу натягивают и отрезают. И сколько раз можно натягивать? Глаза превращаются в щели, губы разъезжаются до ушей.
И пожилой человек сутулый, отсюда и холка и шея провисает. Отрезали на лице лишнее, но без спорта все осталось сгорбленное. Если сбоку глянуть на женщину в возрасте.
Потом, даже если тело подтянут, потом ели ползают, посмотреть на Мадонну или киркорова
Э-велин@• 18 ноября 2023
Ответ дляirenyra
double-mama• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут доверчіва і Боня?
Боня недавно делала операцию, говорит о том,что обошлось ей это в 250 тыс дол. Пока весь эффект сводится к отекам и фильтрам, но ещё не прошло 12 месяцев, может именно тогда будет вау результат
Piracanta• 18 ноября 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Та не, 120 тысяч долларов за полтора месяца - тут даже фантазия советчиц отдыхает))
Э-велин@• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут доверчіва і Боня?
К теме о пластике
Donnafugata• 18 ноября 2023
Жіночка зі старпосту напевно в лотерею мільйон долларів виграла. Бо якось незрозуміло, чому до цього не робила абсолютно нічого, була як бабуся. А тут раз - і 120 тис. дол. на омолодження.
Люди які мають такі гроші або постійно роблять продцедури, або приймають себе таким як є і старіють природньо. Не вірю.
Елена1265• 18 ноября 2023
Что же звезды не так выглядят после пластики, если из 70-летней бабульки можно сделать 30-летнюю. Они точно больше бабла на пластику тратят
Solly85• 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Пересадка шеи, новая услуга
Елена1265• 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
И из короткой длинную 😀
автор Love_Love_Love_ • 18 ноября 2023
Ответ дляDonnafugata
Це мене і дивує, перше про що подумала
Елена1265• 18 ноября 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
120 тыс$?
Да ладно, так еще никто не фантазировал
vihola• 18 ноября 2023
Це напевно медсестру сфотографували поки бабця під наркозом спала.
vihola• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Це мене і дивує, перше про що подумала
Що такий ефект від пластики неможливий не подумали?
Donnafugata• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Це мене і дивує, перше про що подумала
А по-друге. Можливо це я так, але я фіг би погодилась фотографуватись до/після, якби платила такі гроші за операцію.
Yarosh10• 18 ноября 2023
Памʼятаю, як цей чудо-лікар Іванчук пришив груди зірці Інста Альоні Омович і та скаржилася, що вони розʼїхалися в різні боки…