З царем в голові• 18 ноября 2023

Сину 14 років - навчання закордоном?

Сину 14 років, мені 40+, виховую сина з новим чоловіком останні 10 років. Рідний батько у житті і вихованні дитини участі не приймає, аліменти 2000 грн раз в півроку, поки не почалась війна, то сина і за кордон не випускав :(
Новий мій чоловік відноситься до дитини рівно, як друзі, але йому по великому рахунку байдуже що буде з ним, де він буде вчитись, що після школи і взагалі..... в світлі війни, яка буде тривати ще невідомо скільки :(
Знайомі і родичі радять вивозити сина до моєї сестри, яка вже більше 10 років проживає в одній з країн Південної Європи (вийшла заміж) і залишатись з ним там до закінчення школи і вступу кудись чи виходу на роботу - залежить від обставин. Чоловік звичайно проти цієї ідеї, тому що це ’зруйнує сім´ю’ і ’ти там нове життя почнеш’ і взагалі ’ще 2-3 нєдєлі і ми переможемо ’ і т.п. розмови.
Ми з-під Києва - виїжджали з окупації, 2 місяці були з сином в Європі і відразу повернулись додому, після звільнення нашого міста. Якби я б хотіла ’руйнувати сім´ю’ і таке інше, то я б не поверталась вже тоді....
Останнім часом взагалі пішли розмови від чоловіка, що він здогадується кого я виберу, якщо обирати між ним і сином і т.п. - мені це важко чути, схоже на маніпуляції....я не знаю як далі діяти і хочу підтримки від чоловіка і якихось спільних планів, а не такої сепарації ще на моменті обговорення можливих ситуацій.
Дівчата, як би ви вчинили в моїй ситуації ?
Відразу скажу , що стосунки в сім´ї рівні, без шалених пристрастей.
PS: Нерухомість моя дошлюбна.
Чижик Пижик• 19 ноября 2023
Ответ дляА вот недавно
Про чем тут налоговый резидент вообще, вы все в кучу смешали. Сейчас дети учатся по временной защите, но она до 2025 года, потом им надо будет переходить на студ визы с соответствующей оплатой как зарубежным студентам
Я вот тоже читаю и удивляюсь. Человек настолько уверен, что после 2025 автоматом все, кто на тот момент окажется за границей, перейдут в статус резидентов ЕС со всеми вытекающими правами и льготами, проблема только выехать до 2025. У меня такой уверенности нет вообще.

Лінива, не каюсь• 20 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Арабы годами живут. Думаю будет.
В ваших фантазиях - газеты разносят, амазон склад, улицы метут. Никто годами не сидит