Мать драконов• 18 ноября 2023

В якому місті в Україні ви б купили квартиру?

Варшаву не радити ,цікавить тільки Україна.
автор Мать драконов • 18 ноября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та можна і у Кропивницькому, коштів не вистачає((
Я дивилася Кропивницький ради цікавості,там квартири в ціні добре впали

ТАЗератти• 18 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
А ви в якому місті плануєте жити
поки рано планувати) взагалі не знаю, чи залишимось в країні.
Та й ціни на житло в той же Закарпатській зараз дуже завищені.
Поки живемо в селі на Закарпатті, знімаємо житло, діти тут в школу пішли.
Життя покаже, як воно далі
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Мукачево. І жити норм і здавати можна.
Ужгород не подобається, брудний
Свалява ще подобається, взагалі тихе життя, новострої класні строять, але це якщо робота є онлайн, бо там ну таке собі з роботою, всі на чехах або на словаках. Автономне опалення є (бо у нас в Донецькій області це шось на грані фантастики було)
Розглядаю Закарпаття як самий безбечний регіон зараз. Бо все одно що у Львівську прилітає, що у Франківську.
Ну може ще Чернівецьку дивилася б.
Самі ми ВПО з Донецької. Чекаю коли все закінчиться, там продам там все, що вціліє, якщо вціліє. І нах подалі від тих обапілів руснявих
А я в Покровську хочу квартиру.
Зажуженная Жужжа• 18 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
Та де вони впали, однокімнатні лише дорожчають(
Потужна махіна• 18 ноября 2023
Купили в Луцьку в кінці весни
ТАЗератти• 18 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
А я в Покровську хочу квартиру.
ойой, там прилітає часто((
автор Мать драконов • 18 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Життя покаже, як воно далі
Дай Бог щоб все у склалося як ви мрієте,і бажаю вам купити свою квартиру

автор Мать драконов • 18 ноября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Купили в Луцьку в кінці весни
За скільки ,і чи з ремонтом
Задолбулька• 18 ноября 2023
Тернопіль
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
ойой, там прилітає часто((
Робота поруч гарна. Прилітає так, ну, може, потім не буде, я розумію, що це жити на фронтирі, але уже трохи звикли.
автор Мать драконов • 18 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Тернопіль
Цікаво а там робота є
Потужна махіна• 18 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
За скільки ,і чи з ремонтом
Без ремонту. За 2800000
Перекус беру завжди• 18 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
Цікаво а там робота є
У вас дивні питання
Робота є скрізь. Хто ж знає, що ви за спеціаліст і якого рівня
ДолькиКабана• 18 ноября 2023
Киев всегда будет столицей и, соответственно , там всегда будет самая лучшая ситуация с работой и арендой. Если под сдачу - только Киев. Если для жизни - Ужгород (мы - удаленщики, нам маленькие города норм)
Меня много• 18 ноября 2023
Купила б у Новій Каховці, якби падлюки не приперлися😭
Задолбулька• 18 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
Цікаво а там робота є
Робота є. Звичайно що зп нижчі ніж у Києві, та і роботи менше.
Перемелица• 18 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
Одеса також подобається,але там море ,незнаю чи безпечно зараз
Просто сейчас не много туристов, как было раньше. Если для сдачи, то наверное сейчас не выгодно будет в Одессе
автор Мать драконов • 18 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Ні для себе шукаємо ,щоб жити .
Перемелица• 18 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
Ні для себе шукаємо ,щоб жити .
Тоді напевно Київ

Мона_Лиса• 18 ноября 2023
Возле моря
Бутерброд и я• 18 ноября 2023
Київ
Кумася• 18 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Мукачево. І жити норм і здавати можна.
Ужгород не подобається, брудний
Ну може ще Чернівецьку дивилася б.
Как вы там продадите? Надо недвижимость перерегистрировать по российскому законодательству, паспорт нужен российский.
Кумася• 18 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
А я в Покровську хочу квартиру.
Почему именно там? Чем этот город привлекает Вас?
Люблю джаз• 18 ноября 2023
В Хмельницькому
Я супер-пупер• 18 ноября 2023
Чернівці, Івано-Франківськ
Маю у Львові
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляКумася
Шахтоуправлінням, шахта з гарним видобутком вугілля і зарплатнею, чоловіку не вистачає років до шахтарського стажу.
ТАЗератти• 18 ноября 2023
Ответ дляКумася
У мене не окупована територія
Голова колгоспу• 18 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Туристы думаю к следующему году будут. В этом августе как открыли сезон так очень активно понаехали. А вот долгосрочная аренда сильно уступает у нас Киеву. У меня в вайбере в группе ЖК периодически кидают обьявления об аренде. Однушка в новострое стоит 8000 если упакованная качественной мебелью и техникой, и 6000 если начинка дешовая б/ушечка с ОЛХ. Судя по темам на этом форуме даже в Киеве другой порядок цен
Редиска Я• 18 ноября 2023
В Киеве, под Киевом есть. Хочу в один маленьком городке на Закарпатье. Там есть очень толковый застройщик.
Робот Вертер• 18 ноября 2023
В Карпатах купили будинок. Квартира у Львові і будинок під Львовом. Навіть не уявляю, щоб поїхати жити в інше місто.