сою не люблю• 18 ноября 2023
Ютуб канали аудіокниг українською
Слухаєте? Давайте поділимось, які подобаються. Нещодавно відкрила для себе "Калідор". Більше нічого якісного не знайшла, на жаль. А так зручно слухати, поки щось робиш чи їдеш
Капуста Маша• 18 ноября 2023
Слухаю на цьому сайті, мені ютуб не подобається, багато реклами.
Але тут під книжкою вказують ютуб канал диктора
сою не люблю
• 18 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ми на всю сім´ю передплатили ютуб преміум - реклами нема, хіба вбудована у сам ролик