Жирафовое варьенье• 18 ноября 2023

Депозит в а банку

Дівчата в мене відкритий онлайн депозит в а банку, підійшов срок його закінчення, а там пишуть що зняти можна тільки 3 дня.я захворіла, ніяк не можу, продовжувати не хочу.
Бред якийся.
Це в багатьох банках зняття тільки пару днів?
тяжкаялюдина• 18 ноября 2023
Откройте там виртуальную жёлтую карту в гривне и переведите туда. А там уже снимите,когда захотите, но в день можно только 100тыс снять
english book• 18 ноября 2023
Ви не зовсім зрозуміли. Там скоріше за все термін зняття 3 дні без втрати відсотків.
І там повина бути кнопка в додатку, для віддаленого керування депозитом.
Подивіться умови свого депозиту. В А банку не тримала ніколи, але термін зняття є у всіх. Далі теж можна, але різні наслідки і комісії. Десь не проблема, десь краще подзвонити і залишити на поточному. Або віддалено керувати через додаток.
автор Жирафовое варьенье • 18 ноября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Якщо в гривні то просто, в мене доларовий
Ответ дляenglish book
Дякую.
В мене доларовий депозит, хотіла б зняти
english book• 18 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую.
Зверніться до гарячої лінії, щоб перевели на поточний.
В банках купа нюансів. Ці три дні можуть означати будь що. Навіть тільки те, що в банку буде зарезервованп сума вашого депозиту в касі. А далі треба вже буде замовляти. Щоб точно знати наслідки, треба бачити ваш договір. Бо є хитромудрі банки, які автоматом продовжують депозит, і в ньому умови, що дострокове зняття тільки зі штрафним санкціями.
Тому раджу розібратися на гарячий лінії, або самостійно через додаток, чим вам погрожує зняття після цих трьох днів.
Обнемашечка• 18 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую.
а чем таким вы заболели, что на час не можете выйти деньги свои забрать? и еще. дрллар ВСЕГДА надо заказывать.
Ответ дляОбнемашечка
Я з ліжка встати не можу, не те що вийти.
Дякую, не знала що ьреба замовляти
Обнемашечка• 18 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую, не знала що ьреба замовляти
я бы обпилась таблетками и поехала. времена плохие. не известно, что дальше.
тяжкаялюдина• 18 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Откройте виртуальную только долларовую
тяжкаялюдина• 18 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую.
Вумна, аж страшно• 18 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
У Вас є 3 дні , щоб розірвати депозит , бо автоматично він продлиться через 3 дні. Просто нажміть ’Розірвати депозит’ чи щось подібне.