Слобожаночка• Изменено 18 ноября 2023
Дівчата, яка зп влаштувала би Вас, при умові...?
При умові, що віддалений формат, з 8 по 17, 5/2, але є трекер, нікуди не відлучишся. Потрібно збиратись, одягатись, фарбуватись як в офіс, оскільки багато зустрічей, нарад.
По обовʼязкам не напряжно, іноді (раз на тиждень) можна суп зварити паралельно. Не керівна посада.
Яка б зп Вас влаштувала за таку роботу?
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Если общаться сидя за компом, то можно в деловом пиджаке, с макияжем, но в трусах и тапочках))
И суп сварить в рабочее время - это отлично, наверняка можно и не раз в неделю, если приспособиться.
А сколько вам предлагают за такую работу?
За умови що виконується план - 27.500 грн.
Але план як виявилось недосяжний. По незалежним від мене причинам план не виконався, виплатили 18.100грн (гола ставка тут 9000) дуже хвалили, запитують чи хотіла б карʼєрно зростати з ними. Оце й думаю, чи дурять мене, чи ок.
Латвийские_Номера• 18 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Я б відповіла, що кар´єрно зростати готова, але така зарплата мене не надихає)) Навела б аргументи, чому план не виконано. Якщо не дурять, підуть на поступки.
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так і сказала. Подивимось ще на цей місяць, стане більш зрозуміліше.
Але вони ніби пішли на поступки, заплатили не 9000, але мене якось демотивує план, на який я впливаю лише дотично.
Карамбулкул• 18 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Да там він вкл тільки коли налаштовують програми. І все. Просто потім потрібен для роботи тільки цей ноут. А усі зустрічі під запис йдуть. Просто довго описувати, тому написала трекер. Суть в тому що не можна відлучитись кудись з дому
сколько я не работала то же никуда нельзя было отлучатся. и, по моему, это логично. вы ж на работу пришли. у нас на работе вообще все двери открываются картой. то есть, можно отследить все перемещения. понятно, что никто это не отслеживает. но тем не менее
Карамбулкул• 18 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Таня?
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Ну так, згодна