18 ноября 2023

Як привчити терпіти собаку і не гадити вдома!?

Взяли щеня спаніельки, поки була в нас вона на карантині і вакцинації, привчили її ходити в туалет вдома на пелюшку. Вона це все робить чітко і без промахів там де показали. Після карантину почався веселий квест привчити її до вигулу і щоб терпіла до вулиці. Гуляє, ходить в туалет по всім справам, потім приходить додому і через 15хв знову дзюрить. 8 міс, 12кг, калюжі нормальні😱 Гуляемо 3-4р на день. Дуже хвалимо як вона ходить в туалет на вулиці.
Але в перервах між вигулом собачка не збирається терпіти геть. Ще мала? Сварити як пісяє вдома?
Пробувала прибирати пелюшку, вона ходить на тому місці, де вона лежала, нічого не смущає.
Як ви привчили своїх хвостиків до туалету на вулиці?
Алла Г. 18 ноября 2023
не знала,що тварин примушують терпіти....бідненьки
автор Heather Ale 18 ноября 2023
Ответ дляАлла Г.
не знала,що тварин примушують терпіти....бідненьки
Ми ж не примушуємо її терпіти по 12 годин. Хоча більшість квартирних собак вигулюють двічі на добу, зранку і увечері.
Nastja-70 18 ноября 2023
Ответ дляHeather Ale
Ми ж не примушуємо її терпіти по 12 годин. Хоча більшість квартирних собак вигулюють двічі на добу, зранку і увечері.
Она у Вас еще маленькая.
Тем более приученная к пеленкам.
Всему свое время, наберитесь терпения.
И 3,4 раза для приучения ходить на улице мало.
LisX 18 ноября 2023
Большинство гуляют три раза, терпеть более 6 часов собакам вредно. Пеленку нужно убрать, несколько дней следить за собакой постоянно и как она туда пойдет, сказать строго НЕТ! И вывести на улицу. Т.е. добиваться, чтобы дома ничего не делала. Если все же успела, именно в этот момент можно поругать, постыдить, если она понимает. Одни собаки быстрее обучаются, другие дольше. Суки дольше кобелей.
ДеЖаВю 18 ноября 2023
Подивіться на ютюб відео Антуан Наджарян. Дуже раджу.
Lady Luck 99 18 ноября 2023
Она у вас ещё маленькая, простите ее за промахи)) У меня мог тоже нашкодить в таком возрасте, а после года нет, он и во дворе у меня не шкодил ( частный дом) сидел и ждал, пока выйдем . Я б иногда была и не против, чтоб он во дворе свои дела сделал))) а нет
автор Heather Ale 18 ноября 2023
Ответ дляДеЖаВю
Подивіться на ютюб відео Антуан Наджарян. Дуже раджу.
Так, дивилася, користуюся його порадами. Дякую
ДеЖаВю 18 ноября 2023
Хвалити або сварити не можна, як я зрозуміла. Ви іі хвалите, то вона вас і «радує», щоб отримати порцію похвали)
І до того ж вона ще маленька у вас
Ще може пісятись, якщо емоції зашкалюють.
Ola_la-d152 18 ноября 2023
мой кажется после года сам стал терпеть, садится у двери показывать что хочет гулять. Ваша еще наверное просто не доросла
автор Heather Ale 18 ноября 2023
Ответ дляДеЖаВю
Хвалити або сварити не можна, як я зрозуміла. Ви іі хвалите, то вона вас і «радує», щоб отримати порцію похвали)
І до того ж вона ще маленька у вас
Ще може пісятись, якщо емоції зашкалюють.
Мені здається, що вона йде по квартирі:’О, пелюшка! Треба попісяти!’)))))
автор Heather Ale 18 ноября 2023
Ответ дляДеЖаВю
Хвалити або сварити не можна, як я зрозуміла. Ви іі хвалите, то вона вас і «радує», щоб отримати порцію похвали)
І до того ж вона ще маленька у вас
Ще може пісятись, якщо емоції зашкалюють.
Ми вдома повністю ігноруємо її туалетну поведінку.
Але ж, наприклад, якщо їй приспічило по великому і вона пішла на пелюшку, а не кудись за диван, то і сварити ж не будеш.
ДеЖаВю 18 ноября 2023
Ответ дляHeather Ale
Мені здається, що вона йде по квартирі:’О, пелюшка! Треба попісяти!’)))))
Сонечко маленьке😍 може й так))
Ще мені сподобалась Ольга Сисоєва. Є пару лекцій на ютюбі і є сторінка в інстаграм. Вона класно розповідає про туалет доречі
автор Heather Ale 18 ноября 2023
Ответ дляДеЖаВю
Сонечко маленьке😍 може й так))
Ще мені сподобалась Ольга Сисоєва. Є пару лекцій на ютюбі і є сторінка в інстаграм. Вона класно розповідає про туалет доречі
Дякую за пораду, пошукаю
ДеЖаВю 18 ноября 2023
Ответ дляHeather Ale
Ми вдома повністю ігноруємо її туалетну поведінку.
Але ж, наприклад, якщо їй приспічило по великому і вона пішла на пелюшку, а не кудись за диван, то і сварити ж не будеш.
Мені здається, ви все вірно робите. Скоро підросте і буде все добре)
МаргаритаЛьвовна 18 ноября 2023
по логике вещей, все дети в силу своей растущей природы едят чаще и в туалет тоже хотят чаще.
песик еще малыш)
мама-маша80 18 ноября 2023
Ответ дляHeather Ale
Ми вдома повністю ігноруємо її туалетну поведінку.
Але ж, наприклад, якщо їй приспічило по великому і вона пішла на пелюшку, а не кудись за диван, то і сварити ж не будеш.
Подскажите пожалуйста как приучить ходить на пеленку? У нас щенку 4 месяца, на улице вообще ничего не делает, может гулять 2 часа и ничего не делать. На пеленку плохо ходит.
JaSonechko 18 ноября 2023
Мой с 11 мес начал носить все на улицу.
Пеленка была убрана полностью. Запах тоже
JaSonechko 18 ноября 2023
Ответ длямама-маша80
Подскажите пожалуйста как приучить ходить на пеленку? У нас щенку 4 месяца, на улице вообще ничего не делает, может гулять 2 часа и ничего не делать. На пеленку плохо ходит.
Много их постелите
JaSonechko 18 ноября 2023
Ответ дляHeather Ale
Так, дивилася, користуюся його порадами. Дякую
Неоднозначный дядя)
автор Heather Ale 19 ноября 2023
Ответ длямама-маша80
Подскажите пожалуйста как приучить ходить на пеленку? У нас щенку 4 месяца, на улице вообще ничего не делает, может гулять 2 часа и ничего не делать. На пеленку плохо ходит.
В кожній кімнаті по пелюшці стелите і там де проходи, потім прибираєте поступово і залишиться одна на видному місці. В нас це коридор, де собака частіше всього проходить. Зразу як напісяє не прибирайте, дайте зрозуміти їй де запах.
автор Heather Ale 19 ноября 2023
Ответ длямама-маша80
Подскажите пожалуйста как приучить ходить на пеленку? У нас щенку 4 месяца, на улице вообще ничего не делает, может гулять 2 часа и ничего не делать. На пеленку плохо ходит.
В нас теж так починала гуляти, по 2 години її водила і нічого. Десь через 2 тижні почала на вулиці ходити в туалет.