Я натуралка• 18 ноября 2023
Чи нормально буде просити з сусідки більшу плату?
Знімаю квартиру зі знайомою. Двокімнатну.
Зламався унітаз. Я шукала майстра, я за ним прибирала, я їздила в магазин шукати деталі.
Перед цим ламалась пральна машина. Я їздила, шукала деталі, я знаходила майстра. Сусідка не робила нічого, від слова - зовсім. Прийшла і пішла спати.
Я вважаю правильним взяти з неї більшу половину за послуги. Наприклад, за ремонт унітазу вийшло 1400, з неї я попрошу 800 і буду права. А як ви вважаєте? Вона в квартирі навіть не прибирає - кухня, вітальня - все я.
Результат:
вже голосів:
78 (75.73%)
Ти права
25 (24.27%)
Ні, права ця ледацюга