люблю_тортики• 18 ноября 2023
Накипiло. Жінки які народжують від чужих чоловіків для себе...
Жінки які народжують від чужих чоловіків для себе, про що ви думаєте в цей момент? Задалася я цим питанням недавно... У мене сестра вийшла заміж, народила дитину, через 4 роки розлучилася з чоловіком. Не спілкуються, аліменти не платив жодного разу, алкоголік. Ще через 6 років він помер. І тут з´ясувалося, що у нього є ще одна дитина ( вони майже ровесники з першим). Та дівка, встановила батьківство, і теж подала на аліменти (коли її синові було 7 років). Мабуть з грошима тяжко стало. Так ось після смерті залишилася квартира, а точніше частина, і вона на квартиру претендує. Ви ж для себе народжуєте, на які аліменти претендуєте? Ясно і зрозуміло що мужик теж вчинив як скотина, я його не захищаю.
ЯспАкойнаЯ• 18 ноября 2023
А як тест робили,якщо батько дитини помер?Чи то було поки він живий був?Для чого він погодився?
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Зразки для тесту можно взяти у найближчих родичів (батьків чоловіка),наприклад.
То не є проблемою, було б бажання.
Нервогенератор• 18 ноября 2023
Для себе чи ні, але «дівка» молодець! Діти мають право на майно батьків, з якого переляку жертвувати цим правом.
Того чоловіка не у відключці «подоїли».
Гарнюнька• 18 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Автор, чого тільки нема. в мене знайомий після 40 років завів дівку на роботі, якій було 20 + . Коли йому було 50 років , вона народила дитину від нього, яку він записав на неї. Зараз дитині вже 10 років. Сам живе з дружиною, є онуки. Майже всі кошти віддає цій коханці та її дитині. Для жінки коштів нема. Він навіть не знає, чим займаються його онуки, але про те, як та чим живе його коханка і байстрючка знає похвилинно. Вже написав у нотаріуса якісь документи, щоб частина квартири , де він живе з жінкою, по спадку відійшла цій байстрючкі. Там йогт першій дитині та жінці буде великий сюрприз
Удалено администрацией...
Мадам Подлинник• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Інша ситуація теж зі знайомими.
Батько виховував сина, платив чималі. елементи.
Потім на вимогу нової дружини зробили тест ДНК і з´ясувалася що син не рідний.
Батько(не рідний) там посивів за одну ніч.
Елементи положені усім дітям, навіть нерідним.
СкокоМнеДадите• 18 ноября 2023
У меня подруга родила от женатого для себя, без каких либо притензий к нему. Ей было 35ле,просто захотелось ребенка.
Все ок .
Ёшки_Матрёшки• 19 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Удалено администрацией...
Подвійна веселка• 19 ноября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Все ок .
Тільки один маленький нюанс.
У батьків чоловіка (якого зробили батьком) бізнес і чималі гроші, а у рідного (як виявилося пізніше) майже нічого нема.
І елементи нерідного( як виявилося) батька були набагато більші за офіційні.
Барабасиха• 19 ноября 2023
так а при чем тут его квартира, если он не был в браке и не жил ни с кем на момент смерти, то его квартира достается его родителям/братьям/сестрам и т.д. Бывшие жены на нее права не имеют..
Вишня на торті• 20 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Батько дитини теж не хоче робити.
Хотять родичі до яких збираються прописати ту дитину (у матері дитини є і квартира і інша нерухомість), а дитину хоче прописати саме у батьків чоловіка.
Мій чоловік перехворів на важку форму «свинки» і народили третю дитину . Теж вважала