люблю_тортики• 18 ноября 2023

Накипiло. Жінки які народжують від чужих чоловіків для себе...

Жінки які народжують від чужих чоловіків для себе, про що ви думаєте в цей момент? Задалася я цим питанням недавно... У мене сестра вийшла заміж, народила дитину, через 4 роки розлучилася з чоловіком. Не спілкуються, аліменти не платив жодного разу, алкоголік. Ще через 6 років він помер. І тут з´ясувалося, що у нього є ще одна дитина ( вони майже ровесники з першим). Та дівка, встановила батьківство, і теж подала на аліменти (коли її синові було 7 років). Мабуть з грошима тяжко стало. Так ось після смерті залишилася квартира, а точніше частина, і вона на квартиру претендує. Ви ж для себе народжуєте, на які аліменти претендуєте? Ясно і зрозуміло що мужик теж вчинив як скотина, я його не захищаю.
Гигиенишвили• 18 ноября 2023
Опять женщина во всем виновата

Без комплексів• 18 ноября 2023
А почему вы решили, что она рожала «для себя»?
Для себя рожают это когда после случайного курортного романа. А тут она хотела сознательно ребенка от конкретного мужика
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Я би на тест ДНК подала на встановлення батьківства іншої дитини, може він не рідний батько
Весотехник• 18 ноября 2023
Тобто чоловік ні при чому, його згвалтували?
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Знаю ситуацію коли у родини (дитину намагалися прописати у батьків чоловіка), попрохали рідні зробити тест ДНК( бо чоловік у дитинстві перехворів на свинку і виникли сумніви) вже років 5 розповідає невістка якусь маєчню а тест так і не зробила.
Чоловік одружився коли виявилося що жінка вагітна.
ОйЙой• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А чому невістка має робити? Може ж і батько зробити, хіба ні?
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Батько дитини теж не хоче робити.
Хотять родичі до яких збираються прописати ту дитину (у матері дитини є і квартира і інша нерухомість), а дитину хоче прописати саме у батьків чоловіка.
ОйЙой• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Батько дитини теж не хоче робити.
Ну то якщо батько не хоче робити, то яке право мають родичі лізти зі своїми вимогами? Може він дійсно безплідний, але любить дитину як свою. Може він і сам не хоче знати правду?
Якби чоловік був теж за тест, а тільки дружина проти, то було б дивно. А так виходить, що родичі пхають носа в чужу сім´ю. Не хочуть прописувати- сказали ні, та й все.
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Ответ дляОйЙой
А чому вони повинні прописувати не рідну онучку у своєму єдиному житлі.
Це вже друга її дитина, і здогадайтеся де прописана перша дитина.
Авжеж не в її квартирі, а у квартирі батьків першого чоловіка.

Мадам Подлинник• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Батько дитини теж не хоче робити.
Ви маячню якусь пишете.
До чого тут взагалі жінка з її бажаннями прописати до чужих їй людей з їхнім незрозумілим бажанням знати від кого дитина чужої їм дитини?
chancee• 18 ноября 2023
Какая разница « для себя» или в браке? Есть ребёнок- имеет право на наследство.
Яжбоматуся• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А я знаю схожу історію.
Але там найбільш кричала свекруха. Друга невістка погодилася на тест ДНК але спочатку запропонувала зробити той тест першої дитини від першого шлюбу. Так знову свекруха кричала - не твоє діло.
Тобто один онук без ДНК тесту, а іншій дитині тільки з ДНК тесту можна признати батьківство?
А де ж рівноправність дітей?
І доречі ДНК тест першого онука до сих пір не зробили. З чого б це?
Мадам Подлинник• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Ну тобто до того як дитину попроили прописати - їм було фіолетово чи рідна вона їм онука чи ні?
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Онука росла досить не схожою на чоловіка
ОйЙой• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Ну так відмовили б, не пропишемо, та й все. Хай де собі хочуть там і приписують.
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Там намагаються чи продати ту частку батьківської квартири, чи взяти ссуду на ту частку квартири, без згоди батьків.
Та не все так просто
Мадам Подлинник• 18 ноября 2023
А чому претензії не до безголового чоловіка, а до матері?
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
То вже питання до рідних
Яжбоматуся• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Господи! Якщо що я синьоока блондинка, народилася в батьків яких часто плутали з циганами, смуглі карі очі у обох батьків.
Так щоб не кричали ви про зраду моєї матері я копія прабабусі. Тобто якщо взяти наші фотографії то я її повна копія з різницею майже в 60 років.
Але то ж нічого? Головне що мої батьки при розумі і при пам´яті.
В порівнянні з деякими людьми що нічого в школі про гени і спадковість не навчилися.

Ластовиння• 18 ноября 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Бабуся-то мами чи батька?)))))
Хи хи, ну ну• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Батько дитини теж не хоче робити.
5 років дитина ніде не приписана?
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Інша ситуація теж зі знайомими.
Батько виховував сина, платив чималі. елементи.
Потім на вимогу нової дружини зробили тест ДНК і з´ясувалася що син не рідний.
Батько(не рідний) там посивів за одну ніч.
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Ситуації, коли з´являється жінка і розповідає що то батько дитини коли він вже не живий (можливо є брехнею).
ОйЙой• 18 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А ви вже тест ДНК все-таки зробили? Так впевнено пишете, що внучка не рідна.
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
А в чому проблема не зробити тест.
Якщо це дійсна рідна онука, питань б не виникло зовсім
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Тест не зробили
Гуляю босоніж• 18 ноября 2023
Какое вам вообще дело кто для кого рожает? За собой смотрите. Накипіло їй
Яжбоматуся• 18 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
Бабуся-то мами чи батька?)))))
Батька бабуся, він її добре пам´ятає. Я її тільки на фотографіях бачила.
заварний look• 18 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Ви маячню якусь пишете.
Дитина, напевно, прописана з батьком, який прописаний із своїми батьками
Ёшки_Матрёшки• 18 ноября 2023
Автор, чого тільки нема. в мене знайомий після 40 років завів дівку на роботі, якій було 20 + . Коли йому було 50 років , вона народила дитину від нього, яку він записав на неї. Зараз дитині вже 10 років. Сам живе з дружиною, є онуки. Майже всі кошти віддає цій коханці та її дитині. Для жінки коштів нема. Він навіть не знає, чим займаються його онуки, але про те, як та чим живе його коханка і байстрючка знає похвилинно. Вже написав у нотаріуса якісь документи, щоб частина квартири , де він живе з жінкою, по спадку відійшла цій байстрючкі. Там йогт першій дитині та жінці буде великий сюрприз