Добрий вечір. Підкажіть будь ласка де в Україні вчаться на орнітолога? З якого віку?
Подтяжка• 18 ноября 2023
В мене брат вчився на географа, орнітологією захоплювався з дитинства,зараз пише наукові статті з орнітології.В нього знайомий ось був в вахті в Антарктиді ,на полярній станції Вернадського,наблюдали там за пінгвінами
Аль де Барановна• 18 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Робота- мрія життя.
Голодаю• 18 ноября 2023
НУБіП України. Факультет тваринництва і водних ресурсів. Зараз може по іншому називається.