Бабуся мороз• сегодня в 20:23
А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?
Ви ж до їх закриття нікуди не змогли виїхати, то чому думаєте що після 10 років зможете, коли вже і умов тих не буде, навіть, які зараз є в країнах ЄС. Для виїзду потрібні гроші, сміливість, рішучість і партнер з чітким планом дій. Ну а якщо ви без партнера то чого зараз не їдете?
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Всі так збираються виїжджати що у купи досі ні паспорта ні мови, просто ілюзіі про те що ЗАГРАНІЦЕЙ будуть євро з дерев гребти
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Саджу все зарання• 2 часа назад
Говорити, це не робити) Людина завжди бажає того, чого не має. Хто хотів, вже поїхав.
Бабуся мороз
• 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Те,що і ви своєю темою
Типу крім дурної фрази ви по суті не маєте що відповісти?
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляВерочка 100%
Если она такую ересь пишет, то ей не знакомо ничего из того, что Вы написали
Та це триндичіха пише. Більше нема кому. Її стиль, якщо відкрити всі повідомлення.
Ответ дляЧавонадо
Сепаратизм це відокремлення частини території держави. Хто там кричав, що: я поляк чи хто ще і що їм треба там інша країна, а не Україна?
Множине громадянство це норма і в Україні вже дозволено.
Масова роздача Угорщиною своїх паспортів була давно і більше схожа на фсбешну сепаратиську спецоперацію
І те шо наші на це закривали глаза - ну то багато імплементованих фсбешників при владі
Чаклунка-ведунка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Яка тема такі фрази
Бабуся мороз
• 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Яка тема такі фрази
Та ні, це ви просто тупа і тому у вас такі фрази
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляАлесс
Вы герой. Я не езжу уже лет 5)
А шо делать, море отвлекает, какой-то движ,как будто войны нет эти дни голова отдыхает...
Чаклунка-ведунка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Підтримую ваш рівень
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляsur_sur
Та є ж ті, що тут на мілкому (відносно) дерибані сидять. Ті, що на великому, і зараз їздять скрізь.
І де вони знайдуть дрібний дерибан у Європі? Ніде.
Вони й до війни могли поїхати будівельниками чи на заводи рибу чистити, не хотіли. І після війни не схочуть.
Бабуся мороз
• 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Підтримую ваш рівень
Ок, то буде відповідь про брата, до чого тут віза і те що ваш брат в США до теми про виїзд?
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
І що угорці вимагали відокремлення? Ну я такого не пам´ятаю. Всі хто мав декілька паспортів, не тільки Угорщини, в основному або виїжджали, або на заробітки каталися. Їм було не до цього.
Чаклунка-ведунка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Хочете теж до мого брата?
Шалена красуня• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
А чого він досі сидить і хоче той вострєбований з дєньгамі?
А вы предлагаете платить чтобы выехать?
так не всем это удается.
Цукрові вишні• 2 часа назад
Ну все эти истории успеха где - приняли, накормили, обогрели, денег дали, на курсы послали. Потом квартиру выдали с низкой ценой аренды. Вот это все очень вдохновляет же!
Бабуся мороз
• 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хочете теж до мого брата?
Ні, не хочу
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляsur_sur
Ну, ви ж розумієте який то рівень.
Я - розумію. А дружини невиїзних дерибанщиків - ні.
Вони сміялися, коли західні області масово поїхали в Італію жопи мити, в Польщу полуниці збирати, в Португалію цеглу класти.
Тут раптом війна, з´явився тимчасовий захист для жінок і дітей, житло дають і пособія.
То наші дружини дрібних дерибанщиків вірять, що відкриють кордони, але соціал не скасують, і вони радісно ломануться разом з чоловіками.
А насправді все повернеться до довоєнного стану - робота чорна, брудна, нелегальна, житло в гуртожитках для одиночок, ніяких дітей.
Ответ дляlilul990
Ну скіки тих хай скілд. По пальцям одної руки. Скільки я знаю людей, а їх сотні звертається до моєї подруги рекрутерки то шукають роботу на заводах, складах, фурах, в теплицях, Нідерланди, Бельгія і т.д.
Ну а я таких знаю близько п´яти, ще у 2010-2013 рр
Всі айті, освіта КПІ
Мамзелькіна• 2 часа назад
Нікуди. Хоча можу зараз бо нічим не зв´язана. І є своє житло в іншій країні. Але я дуже не мобільна і консервативна. Тому кожен вирішить за себе у тому випадку коли відкриють, в чому я особисто сумніваюся
Бабуся мороз
• 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
От і добре
Тобто відповіді по суті ви дати не можете, просто марите Америкою в якій ви своєму брату на фіг не здалися
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляBor bor
Ну я ж написала - high-skilled migrants
Мій брат виїхав так у 2011 році
Так 2011 год и сейчас очень большая разница, в Нидерландах своих специалистов более чем достаточно
Працівниця року• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
А вы из секты одинокой юбки? Про любовь слышали или хоть в книжках читали? Фильмы там,все дела?
Знать бы хоть, чем обиделаа,
ну что она в жизни виделааа
кроме любви на видеоо, чужой любвии 🤔🤫
Ну ото такие, муж должен в горе и радости, а они прыг-скок и побежали. Для подавляющего большинства уехавших женщин война стала шансом избавиться от человека, с которым они тянули лямку от малодушия, не было бы счастья, да несчастье помогло)
ну что она в жизни виделааа
кроме любви на видеоо, чужой любвии 🤔🤫