Бабуся мороз• сегодня в 20:23

А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?

Ви ж до їх закриття нікуди не змогли виїхати, то чому думаєте що після 10 років зможете, коли вже і умов тих не буде, навіть, які зараз є в країнах ЄС. Для виїзду потрібні гроші, сміливість, рішучість і партнер з чітким планом дій. Ну а якщо ви без партнера то чого зараз не їдете?
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Всі так збираються виїжджати що у купи досі ні паспорта ні мови, просто ілюзіі про те що ЗАГРАНІЦЕЙ будуть євро з дерев гребти
Саджу все зарання• 2 часа назад
Говорити, це не робити) Людина завжди бажає того, чого не має. Хто хотів, вже поїхав.
автор Бабуся мороз • 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Те,що і ви своєю темою
Типу крім дурної фрази ви по суті не маєте що відповісти?
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляВерочка 100%
Если она такую ересь пишет, то ей не знакомо ничего из того, что Вы написали
Та це триндичіха пише. Більше нема кому. Її стиль, якщо відкрити всі повідомлення.
sur_sur• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
На польські склади по 12 год працювати

В інші країни куй його знає як люди хочуть потрапити якщо не буде тимчасового захисту
Та є ж ті, що тут на мілкому (відносно) дерибані сидять. Ті, що на великому, і зараз їздять скрізь.
lilul990• 2 часа назад
Ответ дляЧавонадо
Сепаратизм це відокремлення частини території держави. Хто там кричав, що: я поляк чи хто ще і що їм треба там інша країна, а не Україна?
Множине громадянство це норма і в Україні вже дозволено.
Масова роздача Угорщиною своїх паспортів була давно і більше схожа на фсбешну сепаратиську спецоперацію

І те шо наші на це закривали глаза - ну то багато імплементованих фсбешників при владі
Чаклунка-ведунка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Яка тема такі фрази
автор Бабуся мороз • 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Яка тема такі фрази
Та ні, це ви просто тупа і тому у вас такі фрази
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляАлесс
Вы герой. Я не езжу уже лет 5)
А шо делать, море отвлекает, какой-то движ,как будто войны нет эти дни голова отдыхает...
lilul990• 2 часа назад
Ответ дляsur_sur
Гроші за кордоном швидко закінчуються, якщо не привик працювати а тільки дерибанити
Чаклунка-ведунка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Підтримую ваш рівень
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляsur_sur
І де вони знайдуть дрібний дерибан у Європі? Ніде.
Вони й до війни могли поїхати будівельниками чи на заводи рибу чистити, не хотіли. І після війни не схочуть.
sur_sur• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Та нехай їдуть)
автор Бабуся мороз • 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Підтримую ваш рівень
Ок, то буде відповідь про брата, до чого тут віза і те що ваш брат в США до теми про виїзд?
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляlilul990

І що угорці вимагали відокремлення? Ну я такого не пам´ятаю. Всі хто мав декілька паспортів, не тільки Угорщини, в основному або виїжджали, або на заробітки каталися. Їм було не до цього.
Чаклунка-ведунка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Хочете теж до мого брата?
sur_sur• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ну, ви ж розумієте який то рівень.
Шалена красуня• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
А чого він досі сидить і хоче той вострєбований з дєньгамі?
А вы предлагаете платить чтобы выехать? так не всем это удается.
Цукрові вишні• 2 часа назад
Ну все эти истории успеха где - приняли, накормили, обогрели, денег дали, на курсы послали. Потом квартиру выдали с низкой ценой аренды. Вот это все очень вдохновляет же!
sur_sur• 2 часа назад
Ответ дляШалена красуня
Отож)
А процветать за границей ’такие’ люди стало быть смогут?
автор Бабуся мороз • 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хочете теж до мого брата?
Ні, не хочу
Bor bor• 2 часа назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
На каком основании в Нидерланды?
Ну я ж написала - high-skilled migrants
Мій брат виїхав так у 2011 році
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляsur_sur
Ну, ви ж розумієте який то рівень.
Я - розумію. А дружини невиїзних дерибанщиків - ні.
Вони сміялися, коли західні області масово поїхали в Італію жопи мити, в Польщу полуниці збирати, в Португалію цеглу класти.
Тут раптом війна, з´явився тимчасовий захист для жінок і дітей, житло дають і пособія.
То наші дружини дрібних дерибанщиків вірять, що відкриють кордони, але соціал не скасують, і вони радісно ломануться разом з чоловіками.
А насправді все повернеться до довоєнного стану - робота чорна, брудна, нелегальна, житло в гуртожитках для одиночок, ніяких дітей.
Bor bor• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ну скіки тих хай скілд. По пальцям одної руки. Скільки я знаю людей, а їх сотні звертається до моєї подруги рекрутерки то шукають роботу на заводах, складах, фурах, в теплицях, Нідерланди, Бельгія і т.д.
Ну а я таких знаю близько п´яти, ще у 2010-2013 рр
Всі айті, освіта КПІ
Чаклунка-ведунка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Ні, не хочу
От і добре
Мамзелькіна• 2 часа назад
Нікуди. Хоча можу зараз бо нічим не зв´язана. І є своє житло в іншій країні. Але я дуже не мобільна і консервативна. Тому кожен вирішить за себе у тому випадку коли відкриють, в чому я особисто сумніваюся
lilul990• 2 часа назад
Ответ дляBor bor
Ну я ж написала - high-skilled migrants
Мій брат виїхав так у 2011 році
Це одиниці
Bor bor• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Це одиниці
Ну я згодна з вами
Тому і дивуюсь, куди всі так бодро збираються
Хіба що Азія, Молдова, Албанія тощо
автор Бабуся мороз • 2 часа назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
От і добре
Тобто відповіді по суті ви дати не можете, просто марите Америкою в якій ви своєму брату на фіг не здалися
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляBor bor
Ну я ж написала - high-skilled migrants
Мій брат виїхав так у 2011 році
Так 2011 год и сейчас очень большая разница, в Нидерландах своих специалистов более чем достаточно
Працівниця року• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
А вы из секты одинокой юбки? Про любовь слышали или хоть в книжках читали? Фильмы там,все дела?
Знать бы хоть, чем обиделаа,
ну что она в жизни виделааа
кроме любви на видеоо, чужой любвии 🤔🤫
Ну ото такие, муж должен в горе и радости, а они прыг-скок и побежали. Для подавляющего большинства уехавших женщин война стала шансом избавиться от человека, с которым они тянули лямку от малодушия, не было бы счастья, да несчастье помогло)