Мексиканочка• 19 ноября 2023

Россияне внешне отличаются от украинцев и беларусов

Обратите внимание, что в современных россиянах меньше славянских черт лица, чем у беларусов и украинцев,
Prervana• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
не мучаюсь, бо переконана що тема про тапки ваша)
Если были бы убеждены, то ничего бы у меня не просили) а так ’черт, опять сомнения’
Я так это люблю, ммм)

vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Я так это люблю, ммм)
Переконана, звісно, а хтось може сумнівається. Ви ж при всіх заявили що тема не ваша, доведіть).
Prervana• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
А мне это зачем? Вам понятно зачем, любопытство аж произрастает. А мне нафиг это всё? Я не нанималась же вас развлекать)
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Ясно, зливаєтесь бо тема ваша.
Prervana• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Ясно, зливаєтесь бо тема ваша.
Нет)
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Нет)
Ваша, боїтесь поставити там смайл.
Prervana• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Ваша, боїтесь поставити там смайл.
Думайте об этом еще два дня, я вам не хочу портить кайф 😆😆😆
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Вас що, взломали? Так. Україна це Республіка, Унітарна держава. У вас є інші варіанти?
Стосовно того чи мене взломали), я вам завжди симпатизую у всіх темах. А в цій просто не зрозуміла, що хочете донести.
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Що хотіла донести.
1. Росіянин (громадянин росії) і руський, це не одне й те саме. Любий буряк то овоч, не кожний овоч -буряк.
2. Громадянин України і українець, це одне й те саме.
3. В рашці на державному рівні знищують всі національності крім руської. Це велика маніпуляція щоб заставити інші національності захищати руський язик та вбивати українців.
Чим більше росіяни що мають іншу культуру замислюються над тим, що вони іншої національності, що в них були предкі інших національностей, то нам краще.

vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Що хотіла донести.
А, ясно, а мені подобається тролити тутешніх кокошників, що росіяни не словʼяни, а монголоїди.
Mrs.Ochmonek• 19 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
А по генетике нет россиян, украинцев, белорусов, евреев))
А як же підбір донорів для онкохворих? Чому українцям більш підходять - тобто генетично сумісні не росіяни, а ті ж німці?
Mrs.Ochmonek• 19 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Удивительно в наши дни встретить татарина, ассирийца или грузина с украинским паспортом, не так ли?
А ви зустрічали коли- небудь татаромовного русского, до речі? )
Prervana• 19 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Русского нет, не встречала. Россиянина - встречала конечно. Бывшая коллега из Казани, россиянка, татарка, говорящая по-русски и по-татарски