Мексиканочка• 19 ноября 2023

Россияне внешне отличаются от украинцев и беларусов

Обратите внимание, что в современных россиянах меньше славянских черт лица, чем у беларусов и украинцев,
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Я з дітьми не розмовляю. У дорослих які народились у совку у свідотцтві про народження по офіціальній статистиці тільки 50% населення руські. А інші 50% не руські.
Це при тому що половина з цих 50% сама себе руськими ідентифікувала з метою безпеки та безперешкодного здобуття успіхів, щоб мати поменше проблем в совку, потім в параші.
Як прізвища колись на російський лад собі переробляли.
Тому, реально словян на параші кіт наплакав і для мене вони всі росіяни, русскіє, насрати ще розбиратись, коли більшість зі 140 мільйонів незалежно підтримують геноцид.

vihola• 19 ноября 2023
незалежно від походдення*
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
То наполовину українці, наполовину мамина національність. Хто мама по національності? Бо в неї може бути і не руська національність. Але ваші сестри на 100% росіяни.
В совку якщо наприклад тато русскій, мама мордва на параші писали національність русскій. Тато українець, мама росіянка, писали русскій. А не половина на половину.
Мало для кого було принципово передати дитині національність малих народів( республік) в змішаному шлюбі, якщо була можливість вказати національність титульної парашенської нації, що давало більше шансів вижити та влаштуватись.
А хто паспортів раніше не мали могли придумували собі національність яку хотіли.
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Мамина національність русская.
А як це наполовину?
Якщо треба вказати національність хіба пишуть половина на половину?
Де треба вказати? Зараз ніхто ніде не вказує. 5 графу відменили. В свідотцтві не вказують. Національність це належності особи до певної спадкової спільноти з особливими культурними характеристиками, зокрема мовою та звичаями.
виктория7аас• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Вас що, взломали? Так. Україна це Республіка, Унітарна держава. У вас є інші варіанти?
это где сказано Зарубите себе на носу Официальное название согласно акту о провозглашении независимости — Украина, но никак не Республика Украина. Хотя Украина согласно 5 статьи конституции по форме государственного правления является республикой.
виктория7аас• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Кто писал и в каких документах? При получении паспорта в СССР получатель паспорта сам указывал свою национальность либо матери либо отца.В паспорте РФ национальность не пишется
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Ну ви зараз зливаєте. А якщо одним словом національність треба визначити, без половина на половину. Людина сама може ідентифікувати себе.
Чи ні? Ви раніше писали що ні.
vihola• 19 ноября 2023
Ответ длявиктория7аас
Там так і написано.
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ длявиктория7аас
що за хамство? Не перекручуйте те що я писала. Україна унітарна держава. Вона не складається з різних державних республік як у рашці. Рашка це об´єднання, федерація.Федерація складаеться з суб´єктів федерації. Складові частини федерації — це своєрідні державоподібні утворення на яких проживають різні національності.

Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Чи ні? Ви раніше писали що ні.
Папа чеченец, мама чеченка, а в них дитина руська?
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
мама русская, тато українець, мама бурятка, тато русскій, хто дитина одним словом?
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
І що це міняє? Якщо ти народився в республіці, то не можеш бути русскім?
Prervana• 19 ноября 2023
Ответ дляИошши
Россиянина не отличите или русского от украинцев и белоруссов?
Россиянина от не-россиянина точно не отличу, пока не увижу паспорт. Так же как и американца от не-американца
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Якщо ти там народився та жив, то ти жив в середовищі де є свої традиції, інша мова які і є визначальними для іншої, не руської національності. Те що їх притісняли і витісняли національну мову, заміщали російськомовністю, і привело до того що бурятка стидаеться бути буряткою. У бурятки повинні бути підручники, пісні, фільми, сайти научні роботи на бурятсько-монгольській мові. Але ж цього нема. Бо раші не цікаво підтримувати самобутність інших націй на її территорії.
А в Україні звичаї, обряди, пісні, танці є загальними для всій территорії. Ми всі розуміємо і приймаємо українську культуру.
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Якщо ти народився в іншій культурі яку ти приймаешь, навколо тебе інша мова на якій ти розмовляешь, то який ти руський? Ще раз. Національність, то культура предків.
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Якщо ваша дитина мати якої народилась у Турції і через кілька місяців ви би повернулись в Україну, то ваша дитина далі була б турчанкою, чи українкою?
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Тобто чечен який народився в москві руським стати не може? А русскій який народився в чечні стає чеченом?

Я наполягаю, що це питання самоідегтмфікації, незалежно республіка, федерація, як ви там писали.

Ким себе ідентифікують тими і є. Тим більше, якщо ви також підтверджуєте, що це так просто, аналіз крові, заміри черепа робити не треба. Мову, культуру приймаєш, все.
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Культура предків, чи культура яку приймаєш?)
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Мати моєї дитини народилась в Туреччині? А я хто за легендою?

Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola

Що для вас самоідентифікація? Що для вас національність?
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Самоідентифікація це коли в тебе спірна національність і ти обираєш сам яку хочеш.
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
О то з іншого чату, дуже вибачаюсь. Викинути слово мати якої, читати як: Якщо ваша дитина народилась у Турції і через кілька місяців ви би повернулись в Україну, то ваша дитина далі була б турчанкою, чи українкою?
виктория7аас• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
дДе-юре (то есть, по закону) Украина унитарна, ибо так записано в Конституции Украины. Что касается де-факто, то она была федеративна, ибо включала в себя автономную республику названием КрымСейчас Крым не наш значит унитарна Хотя если б в свое время пойти на содание федерации много было б по другому
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Я своїх дітей ідентифікую українцями незалежно від місця їхнього народження та проживання.

Та коли вони стануть повнолітніми можуть ідентифікувати себе ким захочуть, в залежності від обставин.
Olga_72• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
Спірна націонаьність тому що батьки не вирішили як вони будуть виховувати дитину? Чи спірна тому що дядя наверху сказав що якщо ти не руський то ти другого сорту?
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Байдуже які причини, ще може бути різна національність батьків, або соромно за кончену російську націю, до прикладу, нема бажання з ними себе ідентифікувати. От євреї, до прикладу, приховували національність щоб вижити, багато причин. Людина має право на самоідентифікацію.
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Фантазируйте дальше) не могу запретить
А можете смайлик(будь-який) в цій темі поставити.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3437903-7

Дякую.
Prervana• 19 ноября 2023
Ответ для vihola

Дякую.
Не могу. Как же я вас лишу такого удовольствия? Мучайтесь дальше 😆😆😆
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляPrervana
не мучаюсь, бо переконана що тема про тапки ваша)
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Там все сходиться, бажання скочити грудьми на амбразуру за «невинни» парашенців, як у цій темі( до прикладу), бажання розвіяти міфи української «пропаганди», бажання до срачки доводити свою правоту і бажання бути мʼяко кажучи супер практичною дівчиною зекономити 50 грн, назбирати і привезти додому 10 пар одноразових тапок.
Плюс відпочиваєте з чоловіком, без дітей, плюс часто відпочивали раніше, ну це вже просто деталі.