Мексиканочка• 19 ноября 2023
Россияне внешне отличаются от украинцев и беларусов
Обратите внимание, что в современных россиянах меньше славянских черт лица, чем у беларусов и украинцев,
Nikol-9a2f• 19 ноября 2023
Ой не можу автор)))) Включить передачу «Стосується кожного» коли побачите тий антропологічний тип героїв- не знатимете, як їх розбачити))))) А вони доречи теж українці)))
Ирина-bbd0• 19 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Справедливости ради, у нас в стране тоже очень разные типажи встречаются, а ’славянская’ внешность понятие растяжимое. Есть южный кластер славян, есть северный, восточный и западный, все сильно отличаются внешне
Да! И тут вопрос -нахрена нам тут в Украине их смешанный ’русский мир ’ и их сраные новоросии?
Ответ дляДюрлишка
Щоб було справедливо треба вбити стільки ж парашенців таким же жорстоким способом, стільки ж шкоди їм заподіяти, стільки ж зруйнувати, вивезти, відібрати стільки ж територій, майна.
Тому, скільки б ми не говорили про парашкнців поганого, це все буде справедливо, бо неспівставно з тим що вони витворяють.
Ирина-bbd0• 19 ноября 2023
Ответ дляСухогруз
не отличаются в основном.
Сухогруз.мы помним.что Вам как и путину подавай ссср-2 и голубые огоньки со столицей масква)))
Все люди браття .советские люди!
’В Украине так хорошо.по-домашнему’)))
Все люди браття .советские люди!
’В Украине так хорошо.по-домашнему’)))
Ответ для vihola
Тобто коли кремлівська підстилка шаман співає «я русскій!», мається на увазі крім бурят, башкирів, татар, удмуртів, чеченів, дагестанців, мордви, якутів, чувашів і т.д, їм підспівувати не можна
А в сво рассєюшку защіщать, вбиваючи українців наполегливо рекомендується, правильно?
Пісня Я руський це пропагандистська маніпуляція. Такаж сама як у совку під час війни всіх не руських, українців, білорусів, грузинів, татар, і називали руськими. Це був початок знищення націй, мови.
Ирина-bbd0• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Так сторонники русского мира тут нам доказывают что никаких знищеннь наций не было и нет.
Ответ дляOlga_72
Тобто, ви незамиленим оком( бо в нас такої тенденції нема) будете дивитись на росіянина з азіатськими рисами і говорити йому що він не русскій, навіть після того як він сам себе русскім ідентифікує?
Ответ дляOlga_72
Ви сама написали що ідентифікуєте себе українкою, значить є українкою, незалежно від того ким були ваші предки.
А русским не можна так стати?)
Ответ для vihola
Мене не цікавить національність співрозмовника. Мене зараз цікавить тільки країна де людина живе. Якщо ж співрозмовник використовує національність, то я спочатку пояснюю різницю між національностю та громадянством, уточнюю що людина має на увазі, виправляю,якщо людина путає і потім продовжую розмову.
Ответ дляOlga_72
От до прикладу людина з азіатськими рисами ідентифікує себе русскім за національністю, будете пояснювати що це не так, що він русскім бути не може?
Ответ для vihola
Якщо він Москвич, та народився у Москві, то в мене до ціеї людини не буде питань. Але якщо людина з іншої республіки, то в мене виникають питання, чому людина стидається своєї національності.
Ирина-bbd0• 19 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Ні не можно. Бо Україна Республіка, а раша Федерація, яка включає інші Республіки.
Вся проблема и путаница у росиян в том.что в Украине название политической нации ’украинец’(всех национальностей)и национальности ’украинец’ созвучны с названием государства)))
На кацапстане нет русского государства ))) россия не однокоренное слово с ярусский и политическая нация ’россиянин’ не русская
От этого имперцы кстати очень бесятся у себя на московии))))
Ответ дляИрина-bbd0
Так і коли з ними розмовляєшь і пояснюєшь такі прості речі вони впадають в ступор. До них доходить що щось не так, як їм казали по телевізору. В школі вони вивчали республіки, національності, а по телевізору все інакше.
Ответ дляOlga_72
Тобто, якщо в нього в паспорті зафіксовано мама русскій, папа русскій, ви всеодно будете мати до нього претензії, бо азіатські риси і не з москви?Тепер тільки в москві живуть ісконна русскіє?
Ответ дляOlga_72
Вас що, взломали? Так. Україна це Республіка, Унітарна держава. У вас є інші варіанти?
Який стосунок форма правління має до національності?
В нашому складі була і є юридично тимчасово окупована республіка Крим. І що?
Поясніть до чого ви хилите, я не розумію.
Думаю, мої сестри з азіатськими рисами вважають себе русскіми хоча тато українець, мама русская з азіатськими рисами.
А я їм маю доводити що вони хто? Якщо вони самі вже не знають хто предки їхньої мами.
І українками бути не хочуть бо з 90-их від них ні слуху ні духу.
Ответ для vihola
А, ще сестри народились не в москві, на уралі, то 100% не русскіє, за вашою логікою.
Тоді хто?
То наполовину українці, наполовину мамина національність. Хто мама по національності? Бо в неї може бути і не руська національність. Але ваші сестри на 100% росіяни.
Ответ дляOlga_72
Мамина національність русская.
А як це наполовину?
Якщо треба вказати національність хіба пишуть половина на половину?
А як це наполовину?